Вільне життя

Знову запалав олімпійський вогонь

На легендарному стадіоні «Панатінаїкос» у Греції відбулася церемонія запалення олімпійського вогню ІІІ літніх юнацьких Олімпійських ігор. Їх у жовтні цього року прийматиме аргентинський Буенос-Айрес. 

Саме цей відомий у всьому світі спортивний комплекс у далекому 1896 році приймав перші сучасні Олімпійські ігри, — нагадали на офіційному сайті Національного олімпійського комітету України. — За давньою традицією жриця античного храму Гери запалила факел від сонячних променів за допомогою параболічного дзеркала.

Першими естафету олімпійського вогню пробігли спортсмени з Аргентини і Греції. А до столиці Аргентини його доставили вже сьогодні, 25 липня. Впродовж 74-х днів олімпійський вогонь подолає країною чотирнадцять тисяч кілометрів і фінішує 6 жовтня в центрі Буенос-Айресу біля легендарного обеліску, де і відбудеться відкриття ІІІ літніх юнацьких Олімпійських ігор.

На фестивалі юних олімпійських талантів змагатимуться 3998 атлетів — 1999 хлопців і 1999 дівчат віком 15—18 років із 206-ти країн світу. Вони розіграють 241 комплект нагород у 32-х видах спорту.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини