Вільне життя

З мешканців Тернопільщини зібрали майже 110 мільйонів військового збору

З початку року платники Тернопільської області забезпечили до бюджету 109,2 млн грн військового збору, повідомили у відділі організації роботи Головного управління Державної фіскальної служби в Тернопільській області. Це становить 101,2% прогнозного показника.

Як відомо, військовим збором оподатковуються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами.

Також військовий збір стягують із виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри.

Оподаткуванню військовим збором підлягають також доходи, які платник отримав згідно з цивільно-правовими договорами (договори підряду) за виконання робіт (надання послуг), сума яких відображається в акті приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг). У цьому випадку відповідальною особою за нарахування та сплату збору до бюджету є податковий агент, який зобов’язаний забезпечувати виконання податкових зобов’язань у формі та спосіб, визначені статтею 176 Кодексу.

Ставка військового збору складає 1,5% вiд об’єкту оподаткування.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Віра Перун

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини