Вільне життя

Коли декларацію не потрібно подавати

Тернопільська ОДПІ нагадує, що для первинного водокористувача наявність діючого дозволу на спеціальне водокористування визначає його обов’язок подавати до контролюючого органу за основним або неосновним місцем обліку податкову декларацію з рентної плати разом з додатком (додатками) 5 (в частині рентної плати за спеціальне використання вод). У тому числі при відсутності об’єкта оподаткування у деяких звітних (податкових) періодах. 

При цьому нормами Податкового кодексу України не передбачено подавати до контролюючого органу первинним водокористувачем заяви про відсутність об’єкта оподаткування рентною платою за спеціальне використання води у звітному періоді.

Для суб’єкта господарювання, в якого закінчився термін дії дозволу на спеціальне водокористування або при його анулюванні та припиненні використання води (тобто, об’єкт оподаткування відсутній), останнім податковим періодом, за який подається декларація разом з Додатком (додатками) 5 (в частині рентної плати за спеціальне використання вод), є звітний період, в якому закінчився термін дії дозволу на спеціальне водокористування.

Докладніше — в Центрі обслуговування платників за адресою: м. Тернопіль, вул. Білецька,1. Телефон для довідок — 43-46-10.

Фото відділу організації роботи Тернопільської ОДПІ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини