Вільне життя

Кубкові відзнаки легкоатлетів

Наприкінці минулого тижня в Бахмуті на Донеччині визначилися лауреати Кубка України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, з вадами зору та з вадами розумового і фізичного розвитку. В суперечці з конкурентами з 23-х областей і столиці нашої держави щедрий урожай нагород завоювала збірна Тернопільщини. 

Відомий рукоборець із Борщівщини Володимир Гродзік, який після початку творчої співпраці із заслуженим тренером України Іваном Салуком став і палким прихильником «королеви спорту», знову відзначився в змаганнях атлетів з ураженням опорно-рухового апарату. Виборов бронзові медалі в штовханні ядра і в метанні диску. Причому за результат, показаний у першій із цих дисциплін, удостоївся звання «майстер спорту».

Згаданий наставник опікується і майстром спорту міжнародного класу Ольгою Зазуляк. Цього разу підопічна порадувала його завойованими другими місцями в бігу на 100 і 200 метрів та в стрибках у довжину.

Далі ж настала черга підопічних Віктора Ворка. Тричі сходив на п’єдестал пошани майстер спорту Сергій Волохатий. Переміг у стрибках у висоту і довжину, а у вирішальному забігу на 100 метрів фінішував другим. Не залишився без нагород і Микола Хрупалик: виборов друге місце в бігові на 1500 метрів, третє — в стрибках у висоту.

На фото: дворазовий чемпіон України і срібний призер змагань Сергій ВОЛОХАТИЙ.

Фото з архіву тернопільського «Інваспорту»

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини