Вільне життя

Лад у під’їзді — власними силами

Тернопіль — це місто-красень, яке щодень стає чистішим, ошатнішим. Та поряд із новобудовами стоять сиротами старі будинки, обшарпані й сірі. Зайдеш у під’їзд — і страх бере: облуплені панелі, пофарбовані їдкими зеленими, синіми фарбами, а ще — розмальовані, обписані стіни.

І ні в кого не виникає думка змінити щось, бо це не їхнє. Думають, що повинен прийти якийсь добрий дядько і навести лад. Такого не буде. Дбати про красу помешкання треба спільно.

Так вирішили мешканці одного з найстаріших будинків Тернополя, який розташований на вулиці Броварній, 14. Взялися за облаштування свого під’їзду: поміняли й утеплили двері, за програмою «Теплий дім» встановили склопакети на сходовій клітці, замінили освітлення на енергоощадне. За підтримки товариства «Коменерго-Тернопіль», за що щиро вдячні, побілили стіни і пофарбували панелі.

Мешканці активно включилися в процес оздоблення сходової клітки: прикрасили її квітами, поставили тут майже тридцять вазонів і повісили 32 картини. Для зберігання дитячих візочків, велосипедів облаштували на першому поверсі куток. Бетонну підлогу вкрили лінолеумом.

Тепер до під’їзду приємно зайти. Тут чисто, милує око свіжа фарба, тішать квіти. Ми звертаємося до всіх, хто мешкає в старих будинках: не чекайте, що хтось прийде і зробить щось для вас. Разом ми — сила, і зрушити з мертвої точки можна при бажанні все.

Від імені мешканців під’їзду —

Василь ЛАЗАРЧУК

м. Тернопіль

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини