Вільне життя

Обов’язкова для всіх форма

Відповідно до пункту 63.3 Податкового кодексу України всі платники податків, як юридичні особи (у тому числі їхні відокремлені підрозділи), так і фізичні особи — підприємці, повинні повідомляти контролюючий орган Державної фіскальної служби України про всі об’єкти оподаткування та об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, які належать їм на праві власності, або якими вони користуються. Про це нагадали в Тернопільській ОДПІ. 

Механізм такого повідомлення визначено в розділі VIII порядку обліку платників податків, затвердженому наказом Міністерства фінансів України від 9 грудня 2011 року за номером 1588.

Повідомлення подається за формою № 20-ОПП, яка є додатком 11 до порядку. Основна мета запровадження цієї форми — отримання від платників податків інформації про всі наявні в них об’єкти майна, їх місцезнаходження, переміщення та стан, у якому вони фактично перебувають (використовуються, тимчасово не використовуються, не використовуються тощо).

Докладніше — в Центрі обслуговування платників за адресою: м. Тернопіль, вул. Білецька,1. Телефон для довідок — 43-46-10.

Фото відділу організації роботи Тернопільської ОДПІ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини