Вільне життя

Одне «срібло» доросле, одне — молодіжне

У Кропивницькому визначилися лауреати командного чемпіонату України з легкої атлетики серед дорослих і молоді. І в обох вікових категоріях тернопільським майстрам «королеви» вдалося завоювати по одній срібній медалі. 

У секторі для стрибків у довжину відзначився майстер спорту Сергій Крук з Тернопільської ОШВСМ. Друге місце підопічному заслуженого тренера України Михайла Васірука приніс стрибок на 7 метрів 30 сантиметрів. Натомість кандидатові в майстри спорту Оксані Більчак поборотися за нагороди турніру дорослих завадило те, що їй не знайшлося місця в найсильнішому з трьох забігів на 800 метрів. Надзвичайно впевнено вигравши другий із них (2 хвилини 09,52 секунди), могла хіба споглядати за тим, як у завершальному головній конкурентці в боротьбі за «бронзу» вдалося покращити її результат на 0,48 секунди. Натомість у суперечці молодих атлетів віком до 23-х років підопічна Володимира Небельського цілком заслужено виборола друге місце.

За честь збірної Тернопільщини гідно постояли і кілька інших відомих наших земляків. У бігу на 1500 метрів відразу за призерами фінішував майстер спорту Руслан Даньків. Досвідчений динамівець, яким опікується Ольга Стефанишина, зупинив електронний хронометр на позначці 3 хвилини 48,94 секунди. Шостим у потрійному стрибку став уже згаданий Сергій Крук — 15 метрів 13 сантиметрів. А тренерка Тернопільської ОДЮСШ із літніх видів спорту Вікторія Ніконенко, яка нещодавно на всеукраїнських змаганнях із метань пам’яті заслужених тренерів України Л. Смелаша та А. Кончица теж підкорила майстрівський рубіж, фінішувала сьомою в метанні молота — 54 метри 93 сантиметри.

Нарешті ще двоє вибороли десяті місця. Теж уже згаданий Руслан Даньків — у бігу на 800 метрів (1 хвилина 51,99 секунди) і донька Ольги Стефанишиної Христина. В секторі для стрибків у висоту підопічній Євгена Кармелюка вдалося подолати планку на висоті 170 сантиметрів.

На фото: срібні призери командного чемпіонату України Сергій КРУК і Оксана БІЛЬЧАК.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини