Вільне життя

Рівняння на тренера

Понад 130 атлетів з України, Білорусі та Польщі визначили лауреатів відкритого Кубка Львова з армрестлінгу. Родзинкою свята, проведеного в нічному клубі «Малевич», звичайно ж, стала участь у міжнародних змаганнях абсолютного чемпіона світу серед професіоналів у надважкій вазі, тренера Тернопільської ОДЮСШ із літніх видів спорту, заслуженого майстра спорту Андрія Пушкаря. 

І наш земляк не підвів. В абсолютній категорії на праву руку у вирішальному двобої здолав Петра Маргарінта з Одеси і заслужено став володарем головного призу змагань.

Успішно виступили й учні уславленого рукоборця, які займаються в нашому навчальному спортивному закладі. У суперечці атлетів, чия вага не перевищує 70 кілограмів, у турнірі на праву руку не було рівних Сергієві Точинському. А у ваговій категорії до 86 кілограмів відзначилися відразу двоє підопічних Андрія Пушкаря, розділивши між собою золоті та срібні медалі в обох протистояннях. На ліву руку сильнішим став Олег Петренко, правою ж усіх здолав Ігор Пасєка.

Колектив Тернопільської ОДЮСШ із літніх видів спорту щиро вітає спортсменів і їхнього тренера, зичить нових перемог.

А. ЯЦИНА,

заступник директора школи.

На фото: на поміст викликають абсолютного чемпіона світу Андрія ПУШКАРЯ; найкращі у ваговій категорії до 86 кілограмів Ігор ПАСЄКА (зліва) і Олег ПЕТРЕНКО.

Фото з архіву автора

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини