Вільне життя

Спочатку Париж, далі — Берлін

У Кропивницькому визначилися лауреати чемпіонату України з легкої атлетики серед спортсменів трьох нозологій інвалідності. Серед тих, кому пощастило піднятися на п’єдестал пошани, і вихованці тернопільського «Інваспорту». 

У суперечці атлетів з ураженням опорно-рухового апарату перше місце в метанні спису в своєму класі виборов Микола Божемський. А в штовханні ядра фінішував відразу за призерами. Трохи не пощастило й іншому підопічному заслуженого тренера України Івана Салука Володимирові Гродзіку. Посів четверті місця і в штовханні ядра, і в метанні диску.

Зате порадувала пана Івана майстер спорту міжнародного класу Ольга Зазуляк, яка змагалася серед жінок з вадами розумового і фізичного розвитку. Перемогла в стрибках у довжину, а в спринті на 100 метрів фінішувала третьою. Дві нагороди і в активі Миколи Хрупалика, який займається під керівництвом тренера тернопільської ДЮСШ «Інваспорт» Віктора Ворка. Чемпіонський титул виборов у бігу на 3000 метрів. А на вдвічі коротшій дистанції став срібним призером.

Відразу після завершення змагань у Кропивницькому Ольга Зазуляк у складі збірної України вирушила до столиці Франції Парижа, де цього тижня проходить чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів з вадами розумового і фізичного розвитку. А ще на одній континентальній першості в Берліні (цього разу за програмою Параолімпійських ігор) наша землячка виступить наприкінці серпня.

На фото: Ольга ЗАЗУЛЯК на верхній сходинці п’єдесталу пошани.

Фото з архіву тернопільського «Інваспорту»

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини