Вільне життя

Студентські звитяги на молодіжному чемпіонаті

Під час чемпіонату України з легкої атлетики серед молоді віком до 23-х років, який наприкінці минулого тижня, 7—8 липня, відбувся в Бахмуті на Донеччині, стався дещо незвичний, як для молодих майстрів «королеви» з нашого краю, випадок. Постояти за честь області знайшли можливість тільки п’ятеро студентів Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка. 

І троє з них повернулися додому з нагородами. Подолавши з другої спроби планку на висоті 175 сантиметрів, титул віце-чемпіонки України завоювала підопічна тренера ДЮСШ Тернопільського району Євгена Кармелюка Христина Стефанишина. Двоє ж молодших за неї на рік товаришів по навчанню удостоїлися бронзових медалей. Невдовзі після завершення змагань висотниць у секторі для штовхання ядра відзначився Іван Карюк. Причому показаний у другій спробі результат — 16 метрів 93 сантиметри — без сумніву, засвідчив, що до талановитого атлета з обласної ШВСМ, яким опікуються рідний дід, тренер Бучацької ДЮСШ Іван Чуба і заслужений тренер України Михайло Васірук, поступово повертається віра у власні сили.

Завершального ж змагального дня честі піднятися на п’єдестал пошани удостоїлася вихованка Зборівської ДЮСШ Оксана Більчак, яка нині теж удосконалює майстерність в Тернопільській ОШВСМ. На відміну від проведеного півтора тижня тому командного чемпіонату України в Кропивницькому підопічна Володимира Небельського та Ольги Стефанишиної цього разу потрапила до найсильнішого забігу на 800 метрів. І саме за її безпосередньої участі на останніх метрах дистанції розгорнулася надзвичайно напружена боротьба за три комплекти нагород. Більше сил на фініші залишилося в спортсменки з  Донеччини. Натомість від срібної призерки Юлії Пікалової наша землячка відстала на мікроскопічні, як на такий відрізок, 0,37 секунди. Втім докоряти собі Оксані нізащо: показаний у Кропивницькому результат покращила відразу на секунду — 2 хвилини 08,57 секунди.

Інші ж двоє студентів національного педагогічного теж не пасли задніх У вже згаданому секторі для штовхання ядра наймолодший із молодіжної збірної Олександр Шилівський, яким у Тернопільській ОДЮСШ із літніх видів спорту опікуються Іван Панасик та Олег Данилюк, посів п’яте місце — 16 метрів 31 сантиметр. А найстарший, ще один підопічний Євгена Кармелюка Олександр Хома зі стрибком на 195 сантиметрів фінішував сьомим.

На фото: срібна призерка чемпіонату Христина СТЕФАНИШИНА і бронзові —  Оксана БІЛЬЧАК та Іван КАРЮК.

Фото з вільних джерел та автора 

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини