Вільне життя

Студентські чемпіони

Минулої неділі в Дніпрі фінішував чемпіонат України з боксу серед студентів. За нагороди змагань сперечалися майбутні дипломовані спеціалісти з 34-х вищих навчальних закладів, розташованих в одинадцятьох областях і столиці нашої держави. 

Серед тих, хто піднявся на верхню сходинку п’єдесталу пошани, і двоє вихованців спортивного клубу «Ринг» Микулинецької об’єднаної територіальної громади, які є студентами Національного університету фізичного виховання і спорту України в Києві. В суперечці атлетів, чия вага не перевищує 69 кілограмів, не було рівних майстрові спорту міжнародного класу Вікторові Петрову. А після вирішального двобою в наступній ваговій категорії до 75 кілограмів рефері в рингу на знак перемоги підняв руку Володимира Мандзюка. Звісно, що обоє наші земляки увійшли до складу студентської збірної України, яка невдовзі розпочне підготовку до вересневого чемпіонату світу серед студентів.

Микулинецькі боксери і їхній наставник, заслужений тренер України Віктор Петров щиро вдячні головному лікареві санаторію «Медобори» Василеві Мартинюку. Саме на базі цього лікувально-оздоровчого закладу вони готуються до успішних виступів на всеукраїнській і міжнародній аренах.

На фото: Віктор ПЕТРОВ (зліва) і Володимир МАНДЗЮК після церемонії нагородження.

Фото з архіву Віктора ПЕТРОВА

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини