Вільне життя

Тернопільські військовослужбовці вирушили до Попасної

Двадцять п’ятеро військовослужбовців Тернопільського зонального відділу військової служби правопорядку вирушили до Попасної на Луганщині, де міститься військова комендатура.

— У Попасній ми вже понад два з половиною роки. Кожних три місяці здійснюємо ротацію — це вже чотирнадцята, — каже начальник зонального відділу військової служби правопорядку полковник Іван Бугай. — Постійно возимо гуманітарну допомогу для місцевого населення. Цього разу сім’ї наших військовослужбовців, лікарі міської стоматологічної поліклініки зібрали одяг і взуття для дорослих та дітей. Уже традиційно нас проводжають друзі-підприємці: надали паливно-мастильні матеріали, приготували для хлопців ковбасу, копчену рибу, напекли хліба…

Також військовослужбовці отримали продуктові набори від благодійного фонду «Єднання поколінь», солодощі від політв’язня радянських таборів Ольги Жулковської і з благословення священика вирушили в дорогу.

22 липня — День звільнення Попасної від бойовиків «ЛНР». Тож і наші військові, й делегація від міської ради візьмуть участь у відзначенні цієї дати. Вручать подяки й нагороди людям, котрі співпрацюють із комендатурою, та роздадуть понад 400 подарунків усім цьогорічним першокласникам.

Фото авторки

Loading...

Про автора

Лілія Костишин

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини