Вільне життя

Титул чемпіонки Руслані до лиця

Минулої неділі в столиці Болгарії Софії завершився юніорський чемпіонат Європи з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху. За нагороди турніру сперечалися дві сотні спортсменів із чотирнадцятьох країн континенту. 

Серед головних героїнь дефлімпійської збірної України і вихованка тернопільського «Інваспорту» і Тернопільської ОДЮСШ Руслана Муравська. Як розповів наставник новоспеченого майстра спорту заслужений тренер України Михайло Васірук, баталії в секторі для стрибків у висоту були надзвичайно напруженими. Передусім учасницям суттєво заважав рвучкий вітер. А Руслана, яка з перших спроб упевнено долала одну висоту за іншою, ще й зазнала… психологічної атаки з боку росіянки: жестами і вигуками та намагалася вивести нашу землячку з рівноваги.

Утім Руслана, якій нещодавно підкорилася планка на висоті 165 сантиметрів, упевненості в своїх силах і не думала втрачати. Після вдалих спроб обох головних конкуренток на висоті 154 сантиметри все завершилося на наступній — 158 сантиметрів. У той час, як росіянка тричі збивала планку, Руслана Муравська вже після першої переконливо довела всім, що це стрибок переможниці юніорського чемпіонату Європи.

Фото з архіву тернопільського «Інваспорту» 

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини