Вільне життя

Уже й другий збір розпочали

Вийшовши з відпустки 20 червня, гравці тернопільської «Ниви» розпочали підготовку до нового чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги. Біля керма команди — призначений наприкінці минулого сезону новий головний тренер Віталій Шумський. 

На першому навчально-тренувальному зборі під його керівництвом футболісти поєднували інтенсивні тренувальні заняття з проведенням контрольних поєдинків. Для початку здійснили мандрівку до Львова, де на стадіоні «Україна» за рівної загалом гри поступилися основному складові «Карпат» — 0:2. Дві інші ж зустрічі провели на Тернопільщині. Спочатку в Озерній на Зборівщині розійшлися миром з молодіжним складом футбольного клубу «Львів» — 0:0. А на завершення дебютного збору минулої суботи в Теребовлі помірялися силами з чернівецькою «Буковиною». І цей матч переможця не виявив — 1:1. У складі «Ниви» відзначився Костянтин Пікуль, який на 50-й хвилині відкрив рахунок влучним ударом з одинадцятиметрової позначки.

Далі були два дні відпочинку, після яких у вівторок, 3 липня, розпочався другий навчально-тренувальний збір. Під час нього також заплановано проведення трьох товариських зустрічей. Уже сьогодні, 6 липня, футболісти «Ниви» схрестять зброю з молодіжним складом львівських «Карпат». Гра знову відбудеться на стадіоні «Україна». У неділю, 8 липня, зіграють із командою першої ліги — винниківським «Рухом». А в четвер, 12 липня, відбудеться спаринг з новачком другої ліги — футбольним клубом «Калуш». Про місця проведення останніх двох матчів офіційний сайт клубу ще не повідомляв.

Не маємо поки що змоги точно проінформувати прихильників футболу і про регламент чемпіонату, склад учасників. Одні команди знімаються із змагань, інші вольовими рішеннями футбольних чиновників переводяться з однієї ліги до іншої. Втім, уже відомо, що друга ліга знову буде поділена на дві групи, в кожній з яких виступатиме по 10—11 команд.

У вівторок же, 10 липня, відбудеться жеребкування першого попереднього етапу Кубка України, в якому візьме участь і тернопільська «Нива».

Фото із сайту ФК «Нива»

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини