Вільне життя

Усі довідки з Пенсійного – через інтернет

Пенсійний фонд України запровадив новий сервіс із надання електронних документів з підтвердженням QR-кодом. Як повідомили в прес-службі Тернопільської облдержадміністрації, послуга доступна для користувачів сайту ПФУ, які увійшли на портал за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП).

Через інтернет тепер можна отримати довідку про доходи пенсіонера (тобто загальний розмір призначеної пенсії), довідку про доходи пенсіонера для призначення субсидій, яка містить дані про розмір пенсії без урахування видів виплати, а також індивідуальні відомості про застраховану особу (форма ОК-5), що містить інформацію про страховий стаж, заробітну плату та сплату страхових внесків страхувальниками.

Ще користувачі мають можливість отримати витяг з Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. Він містить дані про статус застрахованої особи/отримувача страхової виплати, дані про набутий страховий стаж, відомості щодо нарахованої заробітної плати, що враховується для розрахунку страхових виплат та страхового стажу,; відомості про особливі умови праці, про суми добровільних внесків, а також дані пенсійної справи; відомості про інші види загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Щоб перевірити достовірність видачі електронних документів з QR-кодом, можна зайти на сайт Пенсійного фонду України в розділ «Верифікація виданих документів» за посиланням http://portal.pfu.gov.ua/sidebar/Templates/DocConfirm

Скріншот із сайту ПФУ

Loading...

Про автора

Віра Перун

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини