Вільне життя

Чемпіонка Європи з Тернополя!

Надзвичайно потужно виступили українські параолімпійці на чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед спортсменів з порушеннями розумового і фізичного розвитку. Ці змагання, які стали складовою частиною перших Європейських ігор, минулої неділі завершилися в столиці Франції Парижі. 

За нагороди турніру сперечалися прихильники «королеви спорту» з 23-х країн Старого світу. І збірна України, честь якої захищали дванадцять атлетів, упевнено посіли перше загальнокомандне місце, завоювавши п’ятнадцять золотих, чотири срібних і дві бронзові медалі.

Серед тих, хто вніс вагомий внесок до загальної скарбнички, і майстер спорту міжнародного класу Ольга Зазуляк з Тернополя. Разом з подругами по команді підопічна заслуженого тренера України Івана Салука виборола «золото» в естафеті 4 по 100 метрів і «бронзу» в естафеті 4 по 400 метрів. В активі нашої землячки і двоє четвертих місць. Відразу за призерами фінішувала в стрибках у довжину і в потрійному стрибку.

Повернувшись додому Ольга Зазуляк, як розповів її наставник, відразу розпочала підготовку до ще одного чемпіонату Європи. З 20 по 26 серпня в столиці Німеччини Берліні спортсмени змагатимуться за програмою Параолімпійських ігор.

На фото: щасливі співвітчизники з кубком за командну перемогу. У верхньому ряду друга справа — Ольга ЗАЗУЛЯК.

Фото із сайту Національного комітету спорту інвалідів України

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини