Вільне життя

Виїзне очко з Київщини

Серію з двох виїзних поєдинків футболісти тернопільської «Ниви» розпочали з нульової нічиєї в матчі п’ятого туру з «Чайкою». Цікаво, що вчорашні аматори приймали минулої суботи наших земляків на полі зі штучним покриттям у Лютежі неподалік Києва. 

Своєрідний лютезький плацдарм, установлений захисниками обох команд, виявився непідкореним як нападниками господарів, так і гостями. За свідченням небагатьох глядачів (навіщо допускати до турніру майстрів колективи, на домашні матчі яких приходять від сили дві сотні вболівальників), по-справжньому небезпечних моментів біля воріт було вкрай обмаль. Із ними загалом погодився і головний тренер «Ниви» Віталій Шумський. Згадавши хіба про те, що вже в компенсований до другого тайму час жовто-зеленим міг принести перемогу Богдан Слоневський. Однак і йому забракло влучності.

В інших матчах п’ятого туру зафіксовані такі результати: «Нива» (Вінниця) — «Поділля» (Хмельницький) — 2:2, «Калуш» — «Верес» (Рівне) — 1:0, «Минай» (Закарпатська область) — «Черкащина» — 3:1, «Буковина» (Чернівці) — «Полісся» (Житомир) — 2:2.

Наступної суботи, 25 серпня, футболісти тернопільської «Ниви» гостюватимуть у Хмельницькому, де поміряються силами з місцевим «Поділлям» — ще однією командою, в активі якої на очко більше, ніж у наших земляків.

Фото із сайту ФК «Нива»

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини