Вільне життя

Вулиця на вулицю

Одним з найулюбленіших свят у Чабарівці Гусятинського району ось уже скільки років є день села. Провести його спортивну частину адміністрація населеного пункту запросила районне комунальне підприємство «ФСТ «Колос» — спорт для всіх». 

Своєрідна битва вулиць не могла пройти осторонь не тільки місцевих мешканців, а й гостей. Адже по п’ятнадцять сільських фізкультурників відразу з п’ятьох сільських «мікрорайонів» з усіх сил намагалися перевершити конкурентів у комбінованій естафеті, гирьовому спорті, «боях півнів», армспорті, козацькому гопакові, дартсі, перетягуванні каната і в турнірі з міні-футболу.

Надзвичайно напружені баталії завершилися тим, що переможець у загальному заліку визначився тільки після завершального виду випробувань. Із перевагою лишень в одне очко збірна вулиці Суходільської випередила фізкультурників із Центральної. А третє місце дісталося прихильникам здорового способу життя з вулиці Гамбург.

Переможцям і призерам у нагороду дісталися грамоти й премії. Усі ж команди, які взяли участь у змаганнях, отримали ще й продуктові кошики від старости села.

А. КУЗИК,

директор гусятинського районного комунального підприємства «ФСТ «Колос» — спорт для всіх».

Фото з архіву автора

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини