Вільне життя

Експериментальний проект

Державна фіскальна служба спільно з Міністерством фінансів України розпочала пілотний проект із впровадження інноваційних технологічних рішень для реєстрації розрахункових операцій, який триватиме до кінця 2019 року. Про це повідомили в Тернопільській ОДПІ. 

Новітня модель програмних та програмно-технічних комплексів — це технологічне рішення для реєстрації розрахункових операцій у сфері торгівлі (у тому числі торгівлі з використанням Інтернету), громадського харчування, купівлі-продажу іноземної валюти, торгівлі через автомати з продажу (надання) товарів (послуг), надання послуг із приймання готівки для подальшого переказу, перевезення пасажирів та інших послуг, що не впроваджене в галузі застосування РРО. Вона передбачає запровадження альтернативи касовим апаратам — замість традиційних РРО з’явилася можливість використовувати мобільні телефони, планшети, ноутбуки, інші сучасні засоби комунікації.

Учасниками експериментального проекту є виробники (постачальники) та користувачі новітніх моделей комплексів, які виявили зацікавленість щодо участі в експериментальному проекті.

Нова інформаційна система передбачає оnline реєстрацію персональних комп’ютерів, планшетів, смартфонів без подання до контролюючих органів будь-яких паперових документів та не потребуватиме абонентської плати за користування нею.

Експеримент законодавчо підкріплений постановою Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 року за номером 472 «Про реалізацію експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій».

Детальніше — в Центрі обслуговування платників за адресою: м. Тернопіль, вул. Білецька,1. Телефон для довідок — 43-46-10.

Фото відділу організації роботи Тернопільської ОДПІ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини