Вільне життя

Експериментальний проект

Інформація від Тернопільської ОДПІ. Триває експериментальний проект щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій. 

Існуюча система реєстрації РРО є не досконалою, оскільки доволі обтяжлива, незручна та високовартісна для платника податків. Новий же механізм реєстрації та обліку розрахункових операцій стане альтернативою традиційним касовим апаратам, що не потребуватиме додаткових знань та коштів.

Те, що пропонується сьогодні як альтернатива касовим апаратам — абсолютно проста система, яка не потребує ніяких  додаткових знань і навиків. Основна її перевага — це гнучкість, а конкретніше — можливість цього програмного продукту використовуватись фактично будь-яким пристроєм, який має доступ до мережі Інтернет.

Нова система дозволить платникам зекономити значні суми коштів. Наприклад, вартість касових апаратів сьогодні складає 4—20 тисяч гривень.  До того ж щомісячно за кожний з них суб’єкти господарювання лише на обслуговування витрачають ще 200 гривень. А новий програмний продукт матиме коннект з електронним кабінетом платника податків. Реєстрація відбуватиметься за рахунок електронного цифрового підпису в кабінеті. Причому в один крок, фактично в режимі «онлайн». Потім програмний продукт, який буде використовуватися за бажанням платника (чи це буде комп’ютер, чи ноутбук, чи інший пристрій), даватиме можливість платнику реалізовувати будь-які товари, які передбачено проводити через касовий апарат.

Автоматично електронний чек трансформуватиметься в спеціальний реєстр, який буде доступний для всіх охочих в електронному кабінеті платника.

Система працюватиме безперебійно. Про це потурбуються два незалежні центри обробки даних, які будуть територіально віддалені один від одного. В разі збоїв якогось із дата-центрів здійснюватиметься автоматичне переключення на інший.

Докладніші консультації — в Центрі обслуговування платників або телефонами: 43-46-10, 43-46-46.

Фото відділу організації роботи Тернопільської ОДПІ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини