Вільне життя

Звітність для тих, хто не отримував доходи

Інформація від Тернопільської ОДПІ для фізичних осіб — підприємців. Ті з них, хто в четвертому кварталі звітного року перейшов зі спрощеної системи оподаткування на загальну або в тому ж кварталі здійснив процедуру державної реєстрації як суб’єкта господарювання та обрав загальну систему оподаткування, зобов’язаний подати до контролюючого органу за місцем податкової адреси декларацію про майновий стан і доходи за звітний період, що дорівнює календарному кварталу. 

Причому остання прирівнюється до річної декларації. До того ж, якщо протягом звітного періоду фізична особа — підприємець на загальній системі оподаткування не вела підприємницьку діяльність і не отримувала від неї дохід, проте отримувала протягом звітного (податкового) року доходи від провадження господарської діяльності за спрощеною системою оподаткування, має інші доходи із джерел їхнього походження з України чи іноземні доходи, то ця фізична особа — підприємець подає податкову декларацію та додаток Ф-2 до неї, в якому всі графи прокреслює.

Коли ж протягом звітного періоду фізична особа — підприємець на загальній системі оподаткування не вела діяльність і не отримувала дохід від підприємницької діяльності, як і не отримувала доходи від провадження господарської діяльності за спрощеною системою оподаткування, не має інших доходів із джерел їхнього походження з України чи іноземних доходів, то вона не зобов’язана подавати податкову декларації. Як і додаток Ф-2 до неї.

Детальніше — в Центрі обслуговування платників за адресою: м. Тернопіль, вул. Білецька,1. Телефон для довідок: 43-46-10, 43-46-46.

Фото відділу організації роботи Тернопільської ОДПІ

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини