Вільне життя

Потренувалися на аматорах

Після прикрої домашньої поразки від чернівецької «Буковини» в матчі другого туру нового чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги головний тренер тернопільської «Ниви» Віталій Шумський висловився за проведення на початку цього тижня ще одного товариського поєдинку з однією з аматорських команд. Для здобуття, так би мовити, гравцями впевненості в своїх силах. 

Слова з ділом не розійшлися. Минулого вівторка на власному тренувальному полі у спорткомплексі «Ватра» жовто-зелені помірялися силами з футбольним клубом «Вишнівець», який виступає у вищій лізі чемпіонату Тернопільщини. Причому тренерський склад команди майстрів переглянув у дії ряд потенційних новачків.

За свідченнями очевидців, старші за рангом особливих проблем не мали. Якщо до перерви гравці аматорського колективу ще намагалися діяти на рівних, поступившись із мінімальною різницею в рахунку (1:2), то в другій половині зустрічі далися взнаки вищий рівень майстерності господарів і їхній кращий функціональний стан — 5:2 на користь «Ниви». В її складі відзначилися відразу двоє потенційних новачків: дубль записав на свій рахунок Назар Нич, автором же четвертого гола став Тарас Вільховий. Влучними ударами по воротах суперників відзначилися також Мирон Бідний, який відкрив рахунок, і Роман Волохатий.

І ще одна новина з табору «Ниви». За повідомленням прес-служби керівництво клубу, подякувавши за співпрацю, достроково розірвало контракти з колишнім капітаном команди, захисником Костянтином Пікулем, який серйозно підвів команду в згаданому матчі з «Буковиною», і нападником Олександром Апанчуком.

Виїзну гру третього туру чемпіонату «Нива», нагадаю, проведе в Калуші Івано-Франківської області, де зустрінеться з однойменним футбольним клубом.

Фото із сайту ФК «Нива»

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини