Вільне життя

Спартакіада сільських голів

Уже вдруге в Скадовську на Херсонщині відбулася Всеукраїнська спартакіада серед голів сільських, селищних рад і старост об’єднаних територіальних громад. За нагороди змагань, які відтепер стали традиційними, сперечалися фізкультурники з дев’ятнадцяти областей нашої держави. 

І серед них збірна Шумської об’єднаної територіальної громади, яка взяла участь у всіх запропонованих організаторами видах програми: волейболі, футзалі, настільному тенісі, шахах, шашках, дартсі, більярді і гирьовому спорті. На відміну від торішніх стартів, нашим землякам цього разу не пощастило потрапити до числа призерів. Хоча та ж футзальна команда, яка торік виборола «бронзу», знову була серед головних фаворитів турніру. Однак під час напружених поєдинків з командами Житомирської і Херсонської областей поразки з мінімальною різницею в рахунку змусили припинити боротьбу.

У турнірах із шахів і шашок гідно постояли за честь своєї збірної Мирослав Щур з Брикова і Наталія Затворник із Жолобків. А в гирьовому спорті — Іван Хвесюк з Онишківців. Дещо гіршими були справи наших земляків у більярді, дартсі і настільному тенісі.

Тернопільська територіальна організація фізкультурно-спортивного товариства «Колос» висловлює щиру подяку за участь у всеукраїнській спартакіаді голові Шумської об’єднаної територіальної громади Володимирові Плетюку, всім учасникам стартів. Своїм виступом у змаганнях вони популяризують здоровий спосіб життя, демонструють відчутну підтримку розвитку фізичної культури і спорту. З наступного року спартакіада серед голів сільських, селищних рад і старост об’єднаних територіальних громад проводитиметься і на Тернопільщині. І перша з них відбудеться саме в Шумську під час святкування 830-річчя міста.

Г. ГУНТІК,

голова тернопільської територіальної організації ВФСТ «Колос».

На фото: збірна фізкультурників Шумської ОТГ під час спартакіади в Скадовську.

Фото з архіву автора

Loading...

Про автора

Всеукраїнська незалежна громадсько-політична газета

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини