Вільне життя

Успіхів на світовому чемпіонаті

Учасник XXXI літніх Олімпійських ігор 2016 року в бразильському Ріо-де-Жанейро, 23-річний майстер спорту міжнародного класу Олександр Тугарєв знову довів, що є найсильнішим вітчизняним віндсерфінгістом. Сталося це у Вишгороді на Київському водосховищі, де студент Тернопільського національного економічного університету став одним з переможців Кубка України з вітрильного спорту в олімпійських класах яхт. 

У перегонах на вітрильних дошках під парусом підопічний Олексія Нижегородова та Олександра Тугарєва-старшого знову не мав собі рівних, більш ніж упевнено випередивши срібного призера, майстра спорту з Миколаєва Олександра Гончаренка. Водночас порадував й інший студент цього вишу Мар’ян Воловець, який також нині підвищує свою майстерність в обласній ШВСМ. У боротьбі за третє місце зміг нав’язати серйозну боротьбу віндсерфінгістові з Дніпра Олександрові Менделенку. Суперник, щоправда, цього разу виявився сильнішим.

А в Олександра Тугарєва нині вже інші клопоти. В Данії розпочався цьогорічний чемпіонат світу з вітрильного спорту, на якому розігруватимуться перші ліцензії на літні Олімпійські ігри 2020 року в Токіо. Перегони на вітрильних дошках розпочнуться найближчої неділі, 5 серпня.

Фото з вільних джерел

Loading...

Про автора

Богдан Дікальчук

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини