У перерві між турами — товариські спаринги

У перерві між турами — товариські спаринги

Схоже, головний тренер тернопільської «Ниви» Віталій Шумський під час підготовки до чергового матчу в чемпіонаті України серед команд другої ліги вирішив зробити традиційними товариські зустрічі з аматорськими командами краю. Ось і минулої середи в гості до команди майстрів завітав футбольний клуб «Заводське», який виступає в першій лізі обласного чемпіонату. 

На відміну від двох попередніх спарингів, які теж відбулися на тренувальному полі «Ниви» в спортивному комплексі «Ватра», позавчора не було зафіксовано «хокейного» рахунку — 2:1 на користь господарів. Ще на початку гри рахунок відкрив Ярослав Волошин. Після перерви гості зуміли відновити рівновагу завдяки старанням Олега Сцібака. Однак останнє слово все ж залишилося за «Нивою». Одинадцятиметровий, призначений за порушення правил проти Богдана Слоневського, впевнено реалізував Андрій Герт.

Як і в попередніх товариських поєдинках, Віталій Шумський переглядав потенційних новачків. Цього разу сподобатися наставникові пробували відразу четверо футболістів.

Зустріч п’ятого туру чемпіонату України «Нива», нагадаємо, проведе наступної суботи, 18 серпня, в Лютежі на Київщині, де поміряється силами з «Чайкою» з Петропавлівської Борщагівки.

Фото із сайту ФК «Нива»