Власників земельних ділянок та об’єктів нерухомості просять своєчасно виконувати податкові зобов’язання

Власників земельних ділянок та об’єктів нерухомості просять своєчасно виконувати податкові зобов’язання

Нагадування головного управління ДПС у Тернопільській області. Про право проведення звірки даних платників податків щодо належних їм об’єктів і заборгованості зі сплати майнових податків.

Громадяни, які є власниками землі та нерухомості мають можливість провести звірку щодо належних їм об’єктів оподаткування та наявної заборгованості зі сплати  майнових податків у будь-який зручний час відповідно до графіка роботи ЦОП.

Для якісної звірки та спілкування з фахівцем ЦОП громадянам варто при собі мати документи, що посвідчують особу, та правовстановлюючі документи на належне майно. 

Враховуючи особливості воєнного часу, сплату майнових податків перенесено лише для окремих груп. Оскільки на Тернопільщині не ведуться активні бойові дії, власникам землі та нерухомості варто своєчасно виконувати свої податкові зобов’язання.  

Окрім відвідування Центру обслуговування платників, Державна податкова служба України пропонує альтернативний варіант — звірку щодо розрахунків із бюджетом через електронний кабінет (http://cabinet.tax.gov.ua). Щоб стати користувачем електронних сервісів ДПС треба отримати електронний цифровий підпис, зареєструватися на вебпорталі ДПС і в будь-який зручний час переглядати інформацію щодо нарахування та сплати податків з персонального комп’ютера чи ґаджета.

Фото пресслужби ГУ ДПС у Тернопільській області