0С
вологість: 0%
вітер: 0км/год С
Ш 0 • Д 0
Вільне життя

Важливо

Економіка

Показати все

Новини

Показати все

Політика

Показати все

Калина

 • Калина
  Wallpaper03_favourite_book
  Ще одна краплина

  Недавно я одержала в подарунок від колеги-журналіста, а тепер знаного поета Степана Гнатовича Лисого нову книжку «Розвіяні над океанами». Мене та моїх земляків вона дуже зацікавила. Степан Гнатович — уродженець села Вербовця Лановецького району, зростав на тій же вулиці Шепелівці, що я, мій батько і брат. Із вдячністю я звернулася до Степана Гнатовича, і відтоді […]

 • Долі людські
  56a7524eb087d77860c6dbee80a0b139
  Щоб не було потім жалю

  Чим більше живу на світі, тим яскравіше зринають спогади про дитинство та юність у рідному селі Глядках Зборівського району. Пригадується, жила біля нашого двору, через межу, добра, працьовита сім’я Олійників: чоловік Олексій, його дружина Параскевія та їхні троє дітей — Іван, 1926 року народження, Ганна, 1930-го, та Ярослав, 1936 року народження. Іван товаришував з моїм […]

 • nepogoda
 • Wallpaper03_favourite_book
 • 56a7524eb087d77860c6dbee80a0b139
 • diaspora-1024x768
Показати все

Спорт

Новини
Sanno-bobsleynaya-trassa-v-Sochi_7
Непріоритетні, тому й аутсайдери

І цьогорічний чемпіонат світу із санного спорту, який в останні дні січня відбувся в німецькому містечку Кенігзеє, не приніс лаврів українським санкарям. Маємо ще одне яскраве підтвердження народної мудрості: «Як дбаєш, так і маєш».  

Показати все

Для дому

Господарка
crimea-fields
Чому сходи не дружні

Вирощуванням овочів займаюся давно. Насіння купую в спеціалізованих магазинах, які гарантують його якість. Однак часто помічав, що сходи насіння, взятого навіть з одного пакетика, з’являються недружно, та й самі рослини відрізняються одна від одної потужністю куща і розмірами плодів, хоча всі вони одного сорту. Поясніть, у чому причина такої різнорідності насіння. Іван Петрович. смт Козова.

Показати все

Різне

Показати все

Фоторепортажі

Ласкаво просимо в Австралію!

Неймовірно прекрасна Австралія, що займає увесь однойменний материк у Південній півкулі, приваблює туристів з усіх куточків планети. Проте, є речі, які змусять вас задуматися, перш ніж купувати квиток. 

Показати все

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини