Вільне життя

Важливо

Економіка

Показати все

Технології

Показати все

Новини

Показати все

Політика

Показати все

Калина

 • Долі людські
  ternop-5
  Життєві уроки Броні

  У післявоєнні роки людям важко жилося, але Броні, хоча вони з чоловіком виховували трьох донечок і двох синів, гріх було скаржитися на життя. Чоловік у колгоспі працював комірником, тож щоденно після роботи приносив у кишенях куфайки трохи зерна. Кишеня до кишені — й уже сім’я не голодувала.

 • Долі людські
  dobro
  Добро врятує

  Кажуть, що добро врятує світ. Хтось у це вірить, а хтось, розчарувавшись, — ні. Проте декого в справедливості цього твердження переконало саме життя.

 • Долі людські
  img14-01
  Повернися в сім’ю, дитино!

  Дорога «Калино», вирішила вилити тобі свій біль, що застоявся в моєму серці. Змалку я була для свого сина і мамою, і батьком. Ріс він коло баби з дідом, а я важко працювала і на роботі, й удома, бо не хотіла, аби він почувався чимось обділеним. 

 • Долі людські
  165898_55533d32899dc55533d3289a1f
  Чужий

  Рано Ольга залишилася вдовою. Їхня з покійним Василем єдина донечка Наталочка тільки у другий клас пішла. А Василь згорів миттєво. Дістав запалення легенів — і за лічені дні чоловіка не стало. А, здавалося б, тільки жити почали. Хату в селі звели чи не найкращу…

 • ternop-5
 • dobro
 • img14-01
 • 165898_55533d32899dc55533d3289a1f
Показати все

Спорт

Новини
23406f.jpeg
До побажань Кварцяного, вочевидь, дослухалися

«Честь і совість» вітчизняного футболу Віталій Кварцяний чи не вперше за свою тривалу тренерську кар’єру помилився. Попри його переконання, що вже в 1/8 фіналу розіграшу Кубка України луцькій «Волині» знову дістанеться «Дніпро», а «Динамо» із «Шахтарем» так само традиційно поїдуть тішити публіку в «райцентри», все вийшло з точністю до навпаки. 

Показати все

Для дому

Господарка
001_160
Полікує відвар вівса

Слизисті відвари рекомендується давати молодняку як легке проносне, це обволікаючий болезаспокійливий засіб, що зменшує запалення. Відвари обволікають слизову оболонку кишечника і цим перешкоджають усмоктуванню токсичних речовин, активізують його скорочування і підвищують виділення травних соків. 

Показати все

Різне

Важливо
Manchenko_small
Компанія REHAU розширила серію енергоефективних віконних систем

В Україні вимоги до всіх огороджувальних конструкцій, зокрема і вікон, визначені законодавством і закладені в Державні будівельні норми. Але слід зауважити, що ці нормативні документи визначають лише мінімальні вимоги до теплоізоляції. А саме, йдеться про вікна з коефіцієнтом опору теплопередачі 0,75 м²K/Вт.

Показати все

Фоторепортажі

Показати все

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини