Вільне життя

Важливо

Економіка

Показати все

Технології

Показати все

Новини

Показати все

Політика

Показати все

Калина

 • Важливо
  ОПЛАКАНЕ КОХАННЯ

  Історія кохання Ірини та Сергія розгорталася на очах у всіх однокласників. На випускному вони поклялися одне одному у вірності, хоча вже тоді дівчина знала: батьки коханого проти їхніх стосунків. Адже Сергій — одинак із багатої сім’ї, а Ірину та її молодшу сестру мама після розлучення з батьком-алкоголіком виховувала сама.

 • Важливо
  ЧУЖА?

  — НАДІЙКО, БІЖИ ДОДОМУ, ДОЩ ПОЧИНАЄТЬСЯ! — ДОЛИНУВ ДО ДІВЧИНКИ З-ЗА САДКА ЛАГІДНИЙ МАМИН ГОЛОС.

 • Важливо
  Щаслива, бо самотня?

  АННА — МОЯ БЛИЗЬКА ЗНАЙОМА. У П’ЯТНАДЦЯТЬ РОКІВ ВОНА ТВЕРДО ВИРІШИЛА НЕ СТВОРЮВАТИ СІМ’Ї. КІЛЬКА ПОДРУЖОК СМІЯЛИСЯ З ЇЇ НАМІРІВ, ОБІЦЯЛИ, ЩО ВОНА ВИСКОЧИТЬ ЗАМІЖ ТІЛЬКИ-НО УСЕРЙОЗ ЗАКОХАЄТЬСЯ, ТА ДІВЧИНА СТОЯЛА НА СВОЄМУ.

 • Головне
  До ста – без жодної пігулки

  У ЦЕ МАЛО ВІРИТЬСЯ, ПРОТЕ СТОЛІТНЯ МЕШКАНКА НОВОЇ БРИКУЛІ, ЩО НА ТЕРЕБОВЛЯНЩИНІ, МИХАЙЛИНА ПІДКОВА ЗАПЕВНЯЄ: НІЧИМ ЗА ЖИТТЯ НЕ ХВОРІЛА, ДО ЛІКАРІВ НЕ ЗВЕРТАЛАСЯ, ЖОДНОГО УКОЛА ЧИ НАВІТЬ ТАБЛЕТКИ НЕ ПРИЙНЯЛА, ПРО АРТЕРІАЛЬНИЙ ТИСК НІЧОГО СКАЗАТИ НЕ МОЖЕ, БО НІКОЛИ ЙОГО НЕ ВИМІРЮВАЛА, НІ ГОЛОВА, НІ СЕРЦЕ В НЕЇ НЕ БОЛИТЬ.

Показати все

Спорт

Новини
Не тільки в прем’єр-лізі сенсації

Якщо підсумок одеського поєдинку за Суперкубок України, в якому володарі обох головних вітчизняних трофеїв минулого сезону з донецького «Шахтаря» здолали київське «Динамо» (2:0), для переважної більшості вболівальників виявився очікуваним, то вже перший тур нового чемпіонату України підготував для них щонайменше один сюрприз. Чого-чого, а поразки луганської «Зорі» на своєму полі в Запоріжжі від кам’янської «Сталі», […]

Показати все

Для дому

Господарка
Полікує відвар вівса

Слизисті відвари рекомендується давати молодняку як легке проносне, це обволікаючий болезаспокійливий засіб, що зменшує запалення. Відвари обволікають слизову оболонку кишечника і цим перешкоджають усмоктуванню токсичних речовин, активізують його скорочування і підвищують виділення травних соків. 

Показати все

Різне

Важливо
СЕРЦЕ І ДУШУ ВІДДАЄ ТЕАТРОВІ

ЦИМИ ДНЯМИ В ТЕРНОПІЛЬСЬКОМУ АКАДЕМІЧНОМУ ОБЛАСНОМУ ТЕАТРІ АКТОРА І ЛЯЛЬКИ БУЛО СВЯТО. АДЖЕ ВІДЗНАЧАЛИ ЮВІЛЕЙ ХУДОЖНЬОГО КЕРІВНИКА, ЗАСЛУЖЕНОГО ДІЯЧА МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ ІВАНА ШЕЛЕПА.

Показати все

Фоторепортажі

Що французи знають про Україну?

КОЛИ ЛЮДИНА ДОВЕДЕНА ДО ТАКОГО РІВНЯ БІДНОСТІ, ЩО ДУМАЄ ЛИШЕ ПРО ТЕ, ЯК ПРОЖИТИ ДЕНЬ, ЧИМ ПРОГОДУВАТИ СЕБЕ І ДІТЕЙ, ЯК ОПЛАТИТИ РАХУНКИ, ТО ЇЙ НЕ ДО ПОЛІТИКИ. ТА, ВИЯВЛЯЄТЬСЯ, ЯКЩО СОЦІАЛЬНІ СТАНДАРТИ ВИСОКІ, ТО ЛЮДИ ТЕЖ НЕ ДУЖЕ ЗАГЛИБЛЮЮТЬСЯ В ПОЛІТИКУ. ТОДІ ВОНИ ДУМАЮТЬ, ЯК КРАЩЕ ПРОВЕСТИ ВИХІДНІ Й ВІДПУСТКУ, В ЯКОМУ РЕСТОРАНІ ПОВЕЧЕРЯТИ, […]

Показати все

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини