0С
вологість: 0%
вітер: 0км/год С
Ш 0 • Д 0
Вільне життя

Важливо

Економіка

Показати все

Новини

Показати все

Політика

Показати все

Калина

 • Долі людські
  Animals___Dogs_Collie_on_the_beach_042455_
  Хвостата рятівниця

  Ця коллі прийшла до Іри, ніби з її дитячої мрії. Саме такого пса вона випрошувала колись у батьків на кожен свій день народження. І ось тепер ця омріяна собака з повними сліз очима дивилася на дівчину благальним поглядом, а з пораненої задньої лапи стікала кров. Іра, відчинивши навстіж двері, запросила свою хвостату гостю до хати. […]

 • Долі людські
  IMG_3026
  Врятований Стефаником

  Учень Снятинської гімназії на Івано-Франківщині Василь Касіян захопився щойно надрукованою книжкою новел Василя Стефаника «Дорога». Любив дивитися, як письменник, тоді депутат до австрійського парламенту, щиро розмовляв із селянами. Хлопець зажив мрією намалювати образки до його новел — кликало до творчості слово великого письменника.

 • Долі людські
  Z4EjlXTcWnY
  Материнська молитва з дна піднімає: жінка десять років шукала сина, не знаючи, що він був поряд

  Відбувалося це в 40-х роках минулого століття на околиці Станіслава (нині — Івано-Франківськ) на вулиці Гладкій у будинку №8. Мешкала там сім’я росіян — подружжя Павло та Ася Корсакови і їхня старенька матір. Були тихими, добрими людьми. Чоловік із дружиною дітей не мали, працювали бухгалтерами, а бабуся займалася господарством.

 • Animals___Dogs_Collie_on_the_beach_042455_
 • 1384335137_1322161386227104
 • IMG_3026
 • Z4EjlXTcWnY
Показати все

Спорт

Новини
Sanno-bobsleynaya-trassa-v-Sochi_7
Непріоритетні, тому й аутсайдери

І цьогорічний чемпіонат світу із санного спорту, який в останні дні січня відбувся в німецькому містечку Кенігзеє, не приніс лаврів українським санкарям. Маємо ще одне яскраве підтвердження народної мудрості: «Як дбаєш, так і маєш».  

Показати все

Для дому

Господарка
64
Кімнатну «грядку» можна утеплити

Навіть на підвіконні з високоякісним склопакетом досить прохолодно, тому ємності з рослинами суттєво охолоджуються (особливо в нічний час). Холодне повітря від вікна окутує горщик або ящик, остуджуючи кореневу систему, а тепле, пересушене, піднімаючись, викликає посилене випаровування вологи з листя.

Показати все

Різне

Кухня
7001
Писки бити — не пироги варити

Кілько то потіхи народ дістає, як видит, же між собою депутати чи міністри сі луплят… Потім тілько й чуєш: «А той тому як всадив!», «А той того як вмастив!», «А той тому як заїхав!»

Показати все

Фоторепортажі

Ласкаво просимо в Австралію!

Неймовірно прекрасна Австралія, що займає увесь однойменний материк у Південній півкулі, приваблює туристів з усіх куточків планети. Проте, є речі, які змусять вас задуматися, перш ніж купувати квиток. 

Показати все

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини