Вільне життя

Важливо

Економіка

Показати все

Технології

Показати все

Новини

Показати все

Політика

Показати все

Калина

 • Важливо
  o-DOG-facebook
  Єва і двоє Яриків

  Тепер вони жили вдвох. Він дивився в її колись радісні очі, що стали сумними, та, як умів, заспокоював. Недавно помер її батько — такий добрий, ніжний, уважний… Важко це усвідомлювати. А сьогодні вона особливо сумна, навіть сльози закрапотіли з лагідних очей. Подивилася на нього й раптом промовила:

 • Важливо
  semja-za-stolom
  Повне подвір’я лементу і плачу

  Життя минуло — як одна мить. Діти виросли і розлетілися світом. Доживаю віку сама в чотирьох стінах. Чоловіка поховала, худобу давно спродала, городи пороздавала, бо вже не маю сили до праці. Спасибі добрим людям, що навідують мене, що маю з ким словом перемовитись.

 • Важливо
  t05
  Римма ЗЮБІНА: «У «Гнізді горлиці» — я справжня»

  Цей фільм українського режисера та сценариста, новообраного голови Національної спілки кінематографістів України Тараса Ткаченка вийшов на екрани України 10 листопада. А тернополяни мали змогу побачити його тижнем раніше, на допрем’єрному показі у день відкриття Першого всеукраїнського форуму «КіноХвиля». У «Сінема Сіті» того вечора яблуку ніде було впасти, стільки людей зібралося на перегляд кіно–стрічки. Упродовж півтори […]

 • Важливо
  o-HAPPINESS
  «Подякуй Богові за все…»

  Коли в нашому житті відбувається щось добре, ми не завжди вміємо дякувати за це. Сприймаємо дари як належне, а подяку вважаємо зайвими сентиментами. Швидше подякуємо, як приймаємо щось із рук у руки, за якусь послугу. Перепрошувати й дякувати — це те, що свідчить про нашу вихованість. Найперше маємо казати «Спасибі» Богові за все, як найдобрішому […]

 • o-DOG-facebook
 • semja-za-stolom
 • t05
 • o-HAPPINESS
Показати все

Спорт

Важливо
15350512_797048947101657_5568553609639343975_n
Перемоги приїстися не можуть

Хоча би тому, що навіть об’єктивно слабші за класом суперники без боротьби рідко коли здаються. В цьому зайвий раз переконав дебютний виїзний поєдинок волейболісток тернопільської «Галичанки-ТНЕУ-Гадз» із сіверськодонецькою «Сєвєродончанкою» в шостому турі чемпіонату України серед жіночих команд суперліги. 

Показати все

Для дому

Господарка
001_160
Полікує відвар вівса

Слизисті відвари рекомендується давати молодняку як легке проносне, це обволікаючий болезаспокійливий засіб, що зменшує запалення. Відвари обволікають слизову оболонку кишечника і цим перешкоджають усмоктуванню токсичних речовин, активізують його скорочування і підвищують виділення травних соків. 

Показати все

Різне

Анонси
DSC_0844
Адреси відпочинку

Драмтеатр Завітайте 5 грудня на музичні вечори в театральному фойє, де звучатимуть перлини української класики у виконанні лауреатів всеукраїнських і міжнародних конкурсів. 7 грудня вашій увазі музична комедія-жарт В. Канівця «Як наші діди парубкували», а 8 грудня — комедія М. Куліша «Мина Мазайло». Поч. о 19.00.

Показати все

Фоторепортажі

І пісня, і танець — з вогником

Cправді, куди їм без того блакитного вогника, який є емблемою щорічного фестивалю творчості працівників газових господарств Тернопільщини. Він, мов маяк, постійно посилає імпульси, не дає засидітися, спонукає до пошуку нових рівнів у співі, танці, музиці. І всі небайдужі до аматорського мистецтва знають: от скоро він спалахне голубим світлом рампи, і ти мусиш здивувати глядачів чимось […]

Показати все

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Новини

Підписка на новини