Вільне життя

Важливо

Економіка

Показати все

Технології

Показати все

Новини

Показати все

Політика

Показати все

Калина

  • mb 018
  • 599090
  • 60989
  • 164162
Показати все

Спорт

Новини
IMG_1954
До чемпіонського — кубок від федерації

Учора, 24 травня, в залі засідань вченої ради Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка вшанували студентську футбольну команду «Тернопіль-Педуніверситет», яка на минулому тижні стала чемпіоном України серед вищих навчальних закладів. Екс-чемпіони і бронзові призери студентської першості Європи, багаторазові призери чемпіонату України вперше зійшли на верхню сходинку п’єдесталу пошани. 

Показати все

Для дому

Господарка
001_160
Полікує відвар вівса

Слизисті відвари рекомендується давати молодняку як легке проносне, це обволікаючий болезаспокійливий засіб, що зменшує запалення. Відвари обволікають слизову оболонку кишечника і цим перешкоджають усмоктуванню токсичних речовин, активізують його скорочування і підвищують виділення травних соків. 

Показати все

Різне

Кухня
7001
Передвиборний бартер

Після того, як у Тернополі почали набирати в патрульну поліцію, в нашім селі люди й собі захтіли таку саму штуку зробити. Роботи нема, а на тій, же є, мало заробиш. А тутка, чулисьмо, по вісім тисяч дают на місяць. Ходиш собі з пістолєтом, бандитів лапаєш і тілько. Я що ─ не видів, як наш дільничний […]

Показати все

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини