Вільне життя

Важливо

Економіка

Показати все

Технології

Показати все

Новини

Показати все

Політика

Показати все

Калина

 • Жіночі історії
  jfifhhsveti_stefan_serbia_and_montenegro1
  За зіпсовану відпустку — тисяча євро?

  Дуже люблю відпочинок на морі, тож ми з чоловіком стараємося щороку туди потрапити. Повертаємося задоволені, засмаглі, з масою приємних вражень. Винятком був лише минулий рік. Про це й хочу розповісти, щоб убезпечити інших від зіпсованої відпустки. 

 • Долі людські
  fullsize
  Спогади про весну 1986 року

  Вже минає 30 років від великої катастрофи на Чорнобильській АЕС. Ця техногенна аварія сколихнула весь світ, тисячі ліквідаторів віддали своє життя при гасінні четвертого реактора. А що ж про потужний викид вже немирного атома знали тернополяни та жителі області?

 • Долі людські
  94391721
  Було йому лише вісімнадцять

  Поряд з його хатою про щось гомоніла річка Горинь, а через дорогу розкинулось широке плесо ставка. Навкруги старі верби взимку і влітку скрипіли, жаліючись на довге життя. Василь був первістком у Авксентія Филимоновича та Феодори Григорівни Шандруків, тому вся їхня батьківська любов належала йому. 

 • jfifhhsveti_stefan_serbia_and_montenegro1
 • maxresdefault (6)
 • fullsize
 • 94391721
Показати все

Спорт

Показати все

Для дому

Господарка
8
Кизил у вашому саду

У відділі сільськогосподарської літератури Тернопільської обласної наукової бібліотеки діє виставка під назвою «Кизил у вашому саду», на якій представлено літературу і періодичні видання про це унікальне дерево. 

Показати все

Різне

Показати все

Фоторепортажі

Тернопіль у цвіту

Місто квітне, незважаючи на температурну лихоманку декількох останніх днів. Поряд із сірим асфальтом, облупленими стінами і штучними кольорами відвойовує цвіт своє місце під сонцем.

Показати все

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини