Вільне життя

Важливо

Економіка

Показати все

Технології

Показати все

Новини

Показати все

Політика

Показати все

Калина

  • mb 018
  • 599090
  • 60989
  • 164162
Показати все

Спорт

Новини
305182
Склад збірної України визначено

Головний тренер збірної України Михайло Фоменко визначився з остаточною заявкою національної збірної України на фінальний турнір чемпіонату Європи з футболу у Франції. Якби наставнику, можливо, і не хотілося, але вже сьогодні, 31 травня, табір команди в швейцарській Асконі залишили київські динамівці Олег Гусєв і Артем Кравець, гравці луганської «Зорі» Микита Каменюка та Іван Петряк, Євген […]

Показати все

Для дому

Господарка
001_160
Полікує відвар вівса

Слизисті відвари рекомендується давати молодняку як легке проносне, це обволікаючий болезаспокійливий засіб, що зменшує запалення. Відвари обволікають слизову оболонку кишечника і цим перешкоджають усмоктуванню токсичних речовин, активізують його скорочування і підвищують виділення травних соків. 

Показати все

Різне

Кухня
7001
Довіряти і перевіряти

У сусідів нова біда — після всіх реформ і «рехворм» вони взялисі бідкати, же влада ніц не робит, же вона така-сяка, же не годен магазин свій тримати, же не годен скоро за границю виїхати, як раніше. От вони їй перед виборами вірили, а теперка не годні на неї сі дивити.

Показати все

Фоторепортажі

Фотопрогулянка. Старий парк

За іронією долі, нині у Старому парку на погруддя вояків спадають пташині “бомби”. Тим часом на танках виростають мальовані квіти, на зміну яким приходять придуркуваті написи, а голуби, символи миру, спокійно походжають по бетонному обеліску, що символізував “міць перемоги”.

Показати все

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини