0С
вологість: 0%
вітер: 0км/год С
Ш 0 • Д 0
Вільне життя

Важливо

Економіка

Показати все

Новини

Показати все

Політика

Показати все

Калина

 • Долі людські
  151306
  Істини немає… Немає?

  Стародавні греки були видатними мислителями. Вони мовили про непрості речі простими словами, витягуючи з них небанальну суть. Так, один із них, Протагор, стверджував, що істини немає. Для доведення цього абсурдного, на перший погляд, твердження він використовував простий приклад. Поставимо амфору на сонячне подвір’я в пообідній час. На один бік падатимуть сонячні промені, інша ж буде […]

 • Калина
  _MG_06091-2
  Допомога пернатим

  Прочитавши в газеті «Вільне життя плюс» матеріал п. Коваль «Порятунок ластів’ят», вирішила розповісти про випадок, який трапився зі мною.

 • 151306
 • 9
 • _MG_06091-2
 • 41576_1
Показати все

Спорт

Новини
P1270816
Нехай і в шістдесят мрії збуваються

Автор матеріалу про підсумки виступів українських саночників на міжнародній арені, директор Кременецької обласної ДЮСШ «Колос» Анатолій Сергійович Малищик у п”ятницю, 12 лютого, відзначає славний шістдесятилітній ювілей. 

Показати все

Для дому

Господарка
3ye
Коли корова чхає…

Моя корова під час недавніх великих морозів, очевидно, перемерзла. Почала покахикувати і з ніздрів з’являється якийсь слиз. Порадьте, будь ласка, як допомогти тварині. П. ГОЛОВАТЮК. Тернопільський район.

Показати все

Різне

Показати все

Фоторепортажі

Ласкаво просимо в Австралію!

Неймовірно прекрасна Австралія, що займає увесь однойменний материк у Південній півкулі, приваблює туристів з усіх куточків планети. Проте, є речі, які змусять вас задуматися, перш ніж купувати квиток. 

Показати все

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини