Вільне життя

Важливо

Економіка

Показати все

Технології

Показати все

Новини

Показати все

Політика

Показати все

Калина

 • Жіночі історії
  Massivnoe-derevo-9786
  Дерева вмирають, як і люди

  Із раннього дитинства життя дерев чи то лісових, чи садових я порівнювала з людським життям. Відчувала біль, коли хтось ламав маленькі деревця або ранив їх, адже вірила, що вони живі. Тільки нічого сказати не можуть, та все чують і розуміють. Це внутрішнє переконання пронесла в душі й до сьогодні. 

 • Калина
  VWIFRyNFWus
  Коли великі були дітьми

  Про наших видатних земляків — оперну співачку Соломію Крушельницьку, скульптора Михайла Паращука, малярку, скульптора, писанкарку, письменницю Оксану Лятуринську, політичну діячку Славу Стецько — написано чимало. Але спроб зазирнути в їхнє дитинство майже не було. До того ж в одній книжці, та ще й адресованій юним читачам. Це зуміла зробити талановита київська поетеса, прозаїк, перекладач Анна […]

 • Жіночі історії
  jfifhhsveti_stefan_serbia_and_montenegro1
  За зіпсовану відпустку — тисяча євро?

  Дуже люблю відпочинок на морі, тож ми з чоловіком стараємося щороку туди потрапити. Повертаємося задоволені, засмаглі, з масою приємних вражень. Винятком був лише минулий рік. Про це й хочу розповісти, щоб убезпечити інших від зіпсованої відпустки. 

 • Massivnoe-derevo-9786
 • VWIFRyNFWus
 • jfifhhsveti_stefan_serbia_and_montenegro1
 • maxresdefault (6)
Показати все

Спорт

Показати все

Для дому

Господарка
8
Кизил у вашому саду

У відділі сільськогосподарської літератури Тернопільської обласної наукової бібліотеки діє виставка під назвою «Кизил у вашому саду», на якій представлено літературу і періодичні видання про це унікальне дерево. 

Показати все

Різне

Показати все

Фоторепортажі

Тернопіль у цвіту

Місто квітне, незважаючи на температурну лихоманку декількох останніх днів. Поряд із сірим асфальтом, облупленими стінами і штучними кольорами відвойовує цвіт своє місце під сонцем.

Показати все

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини