Вільне життя

Важливо

Економіка

Показати все

Технології

Показати все

Новини

Показати все

Політика

Показати все

Калина

  • mb 018
  • 599090
  • 60989
  • 164162
Показати все

Спорт

Новини
P1340040
Майбутні олімпійці готуються до канікул

Напередодні завершення навчального року Тернопільські обласні ФСТ «Колос» і ДЮСШ із біатлону сільського товариства традиційно визначили лауреатів відкритої особистої першості під девізом «Хто ти, майбутній олімпійцю?» Під час проведених минулих вихідних, 21—22 травня, дводенних випробувань свою майстерність у стрільбі, кросі і гонці на лижеролерах продемонстрували понад півсотні юних вихованців навчального закладу з багатьох куточків області […]

Показати все

Для дому

Господарка
001_160
Полікує відвар вівса

Слизисті відвари рекомендується давати молодняку як легке проносне, це обволікаючий болезаспокійливий засіб, що зменшує запалення. Відвари обволікають слизову оболонку кишечника і цим перешкоджають усмоктуванню токсичних речовин, активізують його скорочування і підвищують виділення травних соків. 

Показати все

Різне

Кухня
7001
Файно тілько почали

Сусід із вереском влетів до мене на кухню якраз у той час, коли я наминав пляцок і мало сі не вдавив із переляку, та й випалив: «Ти знаєш, же в Кийові тоті прокурори і судді, же майданівців судили, знов при посадах! Включай телевізор, вон всьо показуют!»

Показати все

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини