Вільне життя

Важливо

Економіка

Показати все

Технології

Показати все

Новини

Показати все

Політика

Показати все

Калина

 • Долі людські
  KLOPPEX.RU_devushka_leto_krasota_poza-1920x1080
  Дівчина у вишиванці

  Ми довгі роки звикли бачити дівчат і жінок в національному вбранні хіба що на сцені. Навіть давній український весільний стрій з роками замінили вельон і біла сукня. Та з перших літ незалежності України люди почали вдягати вишиванки. Спочатку — одиниці, на великі свята, весілля, тож це завше впадало у вічі.

 • Долі людські
  aves-sir-zhur02_zh-b
  Ніби пташка над покинутим гніздом

  Обійстя Климчуків у великому селі знає кожен. Старші пригадують, як колись у напіврозваленій ліпленій хатині поселилося подружжя переселенців — Євка з Йосипом. Рік за роком народилось у них четверо діточок. І хоча бідося, як кажуть, визирала з кожного куточка, колись старенької хатини вже було не впізнати. Йосип — господар, майстер на все село. Не було […]

 • Долі людські
  IMG_9644_res
  Ідеальний, правда ж?

  Цьогорічного червня Романові виповниться 32. Тепер він далеко, але для справжньої дружби кордонів не існує. А Роман — справжній друг, порадник, майже ідеальний чоловік. На підтвердження цього наведу тільки один випадок. Коли він дізнався, що наша подруга захворіла на рак, відразу ж з’ясував, як можна вилікувати її, негайно продав свій «Ланос», на який заробив у […]

 • KLOPPEX.RU_devushka_leto_krasota_poza-1920x1080
 • aves-sir-zhur02_zh-b
 • fullsize
 • IMG_9644_res
Показати все

Спорт

Новини
s13626520
Віце-чемпіонка з Бережан

У Рівному в приміщенні місцевого центру інвалідного спорту протягом десяти днів гостинно приймали гостей із багатьох куточків нашої держави. За нагороди чемпіонату України з шашок-64 серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату сперечалися 29 чоловіків і п’ятнадцять жінок із сімнадцяти областей.  

Показати все

Для дому

Господарка
001_160
Полікує відвар вівса

Слизисті відвари рекомендується давати молодняку як легке проносне, це обволікаючий болезаспокійливий засіб, що зменшує запалення. Відвари обволікають слизову оболонку кишечника і цим перешкоджають усмоктуванню токсичних речовин, активізують його скорочування і підвищують виділення травних соків. 

Показати все

Різне

Показати все

Фоторепортажі

«Стежками гривні»

Журналіст Михайло Голобородько відзняв оригінальне доповнення архітектурних споруд до тих, які зображені на українській валюті.

Показати все

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини