Вільне життя

Важливо

Економіка

Показати все

Новини

Показати все

Політика

Показати все

Калина

 • Жіночі історії
  alcohol-428392_1280
  З пекла до раю — вісімнадцять літ віри й боротьби

  До «Калини» зателефонувала багатодітна матір. Сказала, що не має часу писати листа, а хочеться… висповідатися. Її життя — складна жіноча історія. Історія випробувань, яскравих спалахів щастя і безодні відчаю. Історія про всепереможну силу кохання і молитви. 

 • Калина
  DSC_0060-1024x685
  Зігріло душі рукоділля

  Кажуть, зайняті працею руки — то найкращі ліки від темних думок. Останніх у нашому житті, на жаль, не бракує, особливо в осінні, в’язкі від мряки і сутінків вечори. Тож аби не впасти в зневіру, працівники нашої редакції вирішили організувати творчі вечорниці, більше фото з яких можна переглянути тут. Випробуваний часом досвід предків, які, до слова, […]

 • Калина
  26_1546_oboi_list_na_asfalte_1920x1080
  Цінувати кожну мить

  У редакцію нашої газети звернулася читачка із проханням опублікувати вірш, який вона написала після втрати чоловіка. Жінка надіється, що її, скроплена слізьми поезія, допоможе зрозуміти людям наскільки важливо цінувати кожну мить, проведену разом із коханою людиною, не витрачати цей час на сварки та непорозуміння. Виконуємо просьбу пані Марії і бажаємо їй Божої підтримки та опіки.

 • Долі людські
  1(6)(5)(1)
  Пам’яті поета Ярослава Павуляка

  25 листопада минає, на жаль, уже п’ять років, як закотилася за обрій зірка долі поета, скульптора, громадського діяча в Україні та Словаччині Ярослава Павуляка. Раптово перестало битися зболене серце, яке стільки пережило… Віддаючи шану пам’яті цього навдивовижу талановитого митця, маємо й приємну новину, якою хочемо поділитися з читачами.

 • alcohol-428392_1280
 • DSC_0060-1024x685
 • 26_1546_oboi_list_na_asfalte_1920x1080
 • 1(6)(5)(1)
Показати все

Спорт

Новини
k6eSTRDBT9g
Не вистачило сил?

На чемпіонаті світу з важкої атлетики, який у суботу, 28 листопада, завершується в американському Х’юстоні, не надто вдало виступила вихованка Скалатської ДЮСШ «Колос» та обласної ШВСМ Марія Хлян. Піднявши за сумою двоборства на тринадцять кілограмів менше, ніж трохи більше місяця тому на молодіжній першості континенту, підопічна Віктора Симіва і Вікторії Шайморданової посіла лише двадцять четверте […]

Показати все

Для дому

Показати все

Різне

Показати все

Фоторепортажі

Ласкаво просимо в Австралію!

Неймовірно прекрасна Австралія, що займає увесь однойменний материк у Південній півкулі, приваблює туристів з усіх куточків планети. Проте, є речі, які змусять вас задуматися, перш ніж купувати квиток. 

Показати все

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини