Вільне життя

Важливо

Економіка

Показати все

Новини

Показати все

Політика

Показати все

Калина

 • Калина
  41492651
  Кохаю тебе

  Дороге моє кошенятко, кохана Оксаночко! Ти знову на мене образилася. Звинуватила в тому, що у мене в душі немає ні грама романтики, поскаржилася на те, що я ніколи не кажу тобі слова любові.

 • Калина
  pervoklassnica-za-partoi 3
  Із сестрою — як з чужою

  Мало не щодня вона приходить до мене додому і починає жалітися на життя. Сяде за стіл і в подробицях розповідає про свої незгоди. Може годину оповідати, яка в неї погана свекруха, як тяжко дитині дається математика, які нервові у неї вчительки в школі, що в начальника на роботі поганий настрій. Вчора було те саме.

 • Жіночі історії
  0310
  Уже не боюся самотності

  Я довго мріяла про те, щоб кохати і бути коханою. Чекала знайомства з тим, хто розумітиме мене з півслова, з ким бачитиму одні сни, в чиїх обіймах буде тепло і затишно. Але нерідко життя диктує нам свої жорсткі умови, а кольорові мрії розбиваються об невблаганну реальність.

 • Жіночі історії
  alcohol-428392_1280
  З пекла до раю — вісімнадцять літ віри й боротьби

  До «Калини» зателефонувала багатодітна матір. Сказала, що не має часу писати листа, а хочеться… висповідатися. Її життя — складна жіноча історія. Історія випробувань, яскравих спалахів щастя і безодні відчаю. Історія про всепереможну силу кохання і молитви. 

 • 41492651
 • pervoklassnica-za-partoi 3
 • 0310
 • alcohol-428392_1280
Показати все

Спорт

Новини
135683
Елітні ігри для… безпритульних

А й справді, нинішню ситуацію в провідному дивізіоні вітчизняного футболу все більше хочеться назвати трагікомічною. Тоді як одні ведуть суперечку за те, аби потрапити до вирішальної стадії європейських клубних турнірів, іншим, більш ніж імовірно, доведеться навесні наступного року заявлятися хіба на теж популярні в світі змагання… безпритульних. 

Показати все

Для дому

Показати все

Різне

Показати все

Фоторепортажі

Ласкаво просимо в Австралію!

Неймовірно прекрасна Австралія, що займає увесь однойменний материк у Південній півкулі, приваблює туристів з усіх куточків планети. Проте, є речі, які змусять вас задуматися, перш ніж купувати квиток. 

Показати все

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини