Вільне життя

Важливо

Економіка

Показати все

Технології

Показати все

Новини

Показати все

Політика

Показати все

Калина

 • Долі людські
  KLOPPEX.RU_devushka_leto_krasota_poza-1920x1080
  Дівчина у вишиванці

  Ми довгі роки звикли бачити дівчат і жінок в національному вбранні хіба що на сцені. Навіть давній український весільний стрій з роками замінили вельон і біла сукня. Та з перших літ незалежності України люди почали вдягати вишиванки. Спочатку — одиниці, на великі свята, весілля, тож це завше впадало у вічі.

 • Долі людські
  aves-sir-zhur02_zh-b
  Ніби пташка над покинутим гніздом

  Обійстя Климчуків у великому селі знає кожен. Старші пригадують, як колись у напіврозваленій ліпленій хатині поселилося подружжя переселенців — Євка з Йосипом. Рік за роком народилось у них четверо діточок. І хоча бідося, як кажуть, визирала з кожного куточка, колись старенької хатини вже було не впізнати. Йосип — господар, майстер на все село. Не було […]

 • Долі людські
  IMG_9644_res
  Ідеальний, правда ж?

  Цьогорічного червня Романові виповниться 32. Тепер він далеко, але для справжньої дружби кордонів не існує. А Роман — справжній друг, порадник, майже ідеальний чоловік. На підтвердження цього наведу тільки один випадок. Коли він дізнався, що наша подруга захворіла на рак, відразу ж з’ясував, як можна вилікувати її, негайно продав свій «Ланос», на який заробив у […]

 • KLOPPEX.RU_devushka_leto_krasota_poza-1920x1080
 • aves-sir-zhur02_zh-b
 • fullsize
 • IMG_9644_res
Показати все

Спорт

Важливо
rio-2016-olumpia-kuldmedal-74816791
Буде за що боротися

Напередодні урочистих проводів національної збірної України на XXXI літні Олімпійські ігри в бразильському Ріо-де-Жанейро, які відбудуться завтра, 23 липня, в Києві, наші атлети дізналися ще одну приємну новину. Національний олімпійський комітет України в доповнення до державних премій установив власні винагороди для медалістів Олімпіади. 

Показати все

Для дому

Господарка
001_160
Полікує відвар вівса

Слизисті відвари рекомендується давати молодняку як легке проносне, це обволікаючий болезаспокійливий засіб, що зменшує запалення. Відвари обволікають слизову оболонку кишечника і цим перешкоджають усмоктуванню токсичних речовин, активізують його скорочування і підвищують виділення травних соків. 

Показати все

Різне

Показати все

Фоторепортажі

Показати все

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини