Ternopil
13С
трохи хмарно
вологість: 87%
вітер: 1км/год СВ
Ш 13 • Д 13

Важливо

Найбільше читають

Економіка

Показати все

Новини

Показати все

Політика

Показати все

Калина

 • Калина
  002
  Колись настане день, закінчиться війна

  Зборівчанка Олена Бартош двічі зустрічала коханого із зони бойових дій. Вперше десять років тому він, тоді ще у статусі нареченого перебував в Іраку, а у березні 2014 чоловіка та батька двох дітей мобілізували на схід.

 • Долі людські
  партквиток-СРСР-1362498964_85
  «Почали надсилати золото та срібло…»

  Тернополянка пані Ольга розповіла мені колоритну життєву історію. Вона трапилася в одному з райцентрів наприкінці 1960-х років, коли при владі були затяті комуністи, а особливо «модною» стала боротьба з так званими подачками з-за кордону. Тих, хто отримував посилки від родичів зі США, Канади та інших капіталістичних країн, змушували відмовлятися від таких подарунків та ще й […]

 • Долі людські
  винтажный-серебряный-перстень-с-рубиновым-корундом
  Щасливий перстень

  Мама кашляла всю ніч. А Галя всю ніч не зімкнула очей: де взяти гроші на ліки? Всі заощадження витрачені, позичила вже у всіх, у кого могла. Вчора фельдшерка сказала, що не варто викидати гроші на вітер, на похорон треба збирати… Галя ж не могла не рятувати маму, билася, як риба об лід. «Не поможе, — […]

 • 002
 • 1090938
 • партквиток-СРСР-1362498964_85
 • винтажный-серебряный-перстень-с-рубиновым-корундом
Показати все

Спорт

Новини
P1260105
Вшанували ветерана

Уже так в нашому суспільстві повелося, що після гучних перемог спортсменів різноманітні лаври дістаються зазвичай тим із наставників, під чиїм безпосереднім керівництвом уже сформовані атлети крокували до омріяних висот. А ось про перших тренерів майбутніх чемпіонів і призерів найпрестижніших міжнародних і всеукраїнських змагань доволі часто незаслужено забували. 

Показати все

Для дому

Господарка
IMG_6063
Чари в Чагарях

Оглядати сад Даниїла Йосиповича Драпали можна довго. Тут дозрівають яблука без насіння і можна скуштувати ягоди далекої тайги. А якщо екскурсію ще й присмачувати урожаєм, то візит до господаря в село Чагарі на Збаражчині затягнеться на кілька годин. Про кожне з понад тисячі насаджень, які ростуть на півгектара землі, чоловікові є що розповісти.

Показати все

Різне

Показати все

Фоторепортажі

Ласкаво просимо в Австралію!

Неймовірно прекрасна Австралія, що займає увесь однойменний материк у Південній півкулі, приваблює туристів з усіх куточків планети. Проте, є речі, які змусять вас задуматися, перш ніж купувати квиток. 

Показати все

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@fl.te.ua

Підписка на новини