Вільне життя

Важливо

Економіка

Показати все

Новини

Показати все

Політика

Показати все

Калина

 • Калина
  26_1546_oboi_list_na_asfalte_1920x1080
  Цінувати кожну мить

  У редакцію нашої газети звернулася читачка із проханням опублікувати вірш, який вона написала після втрати чоловіка. Жінка надіється, що її, скроплена слізьми поезія, допоможе зрозуміти людям наскільки важливо цінувати кожну мить, проведену разом із коханою людиною, не витрачати цей час на сварки та непорозуміння. Виконуємо просьбу пані Марії і бажаємо їй Божої підтримки та опіки.

 • Долі людські
  1(6)(5)(1)
  Пам’яті поета Ярослава Павуляка

  25 листопада минає, на жаль, уже п’ять років, як закотилася за обрій зірка долі поета, скульптора, громадського діяча в Україні та Словаччині Ярослава Павуляка. Раптово перестало битися зболене серце, яке стільки пережило… Віддаючи шану пам’яті цього навдивовижу талановитого митця, маємо й приємну новину, якою хочемо поділитися з читачами.

 • Важливо
  5
  Нотаріальні таємниці відкриті для податкової

  Подавати інформацію до податкових інспекцій про вчинення окремих нотаріальних дій нотаріусів зобов’язує як Закон України «Про нотаріат», так і Податковий кодекс України. Зокрема, відповідно до п. 172.4, 173.4, 174.4 ПКУ нотаріуси подають до органів ДФС інформацію про вчинення таких нотаріальних дій:

 • Важливо
  1
  Виконання громадських робіт. Як справляти єдиний внесок?

  З працівниками, залученими до громадських робіт, укладаються строкові трудові договори. Якщо строк договору перевищує місяць, а нарахована працівникові зарплата – база нарахування єдиного внеску (крім винагороди за цивільно-правовими договорами) не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, то єдиний внесок нараховується від мінімального розміру зарплати.

 • 26_1546_oboi_list_na_asfalte_1920x1080
 • 1(6)(5)(1)
 • 5
 • 1
Показати все

Спорт

Новини
222186.jpeg
Динамівці таки засмутили «Порту»

Майже через півтора місяця після відповідального і невдалого до того ж поєдинку вітчизняної першості з одвічними конкурентами з донецького «Шахтаря» підопічні Сергія Реброва переконливо довели, який саме двобій став для них справжнім «матчем сезону». Здобута минулого вівторка, 24 листопада, гостьова перемога над португальським «Порту» (2:0) перевернула все з ніг на голову в групі «G» Ліги […]

Показати все

Для дому

Показати все

Різне

Показати все

Фоторепортажі

Ласкаво просимо в Австралію!

Неймовірно прекрасна Австралія, що займає увесь однойменний материк у Південній півкулі, приваблює туристів з усіх куточків планети. Проте, є речі, які змусять вас задуматися, перш ніж купувати квиток. 

Показати все

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини