Вільне життя

Важливо

Економіка

Показати все

Технології

Показати все

Новини

Показати все

Політика

Показати все

Калина

 • Калина
  mb 016
  Сонячний шлюб у липневу днину

  Мирослав та Ганна Біркові зі Збаража сидять у затінку саду та згадують далеку післявоєнну літню днину. «Кажуть люди, що яка погода буде в день одруження, таке й життя молодят чекатиме, — мовить до мене пані Ганна. — І знаєте, коли ми зранку йшли до церкви, то було хмарно, але як взяли шлюб — випогодилося». Їхнє […]

 • Долі людські
  ternop-5
  Життєві уроки Броні

  У післявоєнні роки людям важко жилося, але Броні, хоча вони з чоловіком виховували трьох донечок і двох синів, гріх було скаржитися на життя. Чоловік у колгоспі працював комірником, тож щоденно після роботи приносив у кишенях куфайки трохи зерна. Кишеня до кишені — й уже сім’я не голодувала.

 • Долі людські
  dobro
  Добро врятує

  Кажуть, що добро врятує світ. Хтось у це вірить, а хтось, розчарувавшись, — ні. Проте декого в справедливості цього твердження переконало саме життя.

 • Долі людські
  img14-01
  Повернися в сім’ю, дитино!

  Дорога «Калино», вирішила вилити тобі свій біль, що застоявся в моєму серці. Змалку я була для свого сина і мамою, і батьком. Ріс він коло баби з дідом, а я важко працювала і на роботі, й удома, бо не хотіла, аби він почувався чимось обділеним. 

 • mb 016
 • ternop-5
 • dobro
 • img14-01
Показати все

Спорт

Важливо
68160
…А суперниці боролися за «бронзу»

Два стартові змагальні дні чемпіонату України з літнього біатлону, який від початку цього тижня проходить у Чернігові, засвідчили перевагу лідерів національної команди. І в спринті, і в гонці переслідування серед чоловіків не було рівних господареві траси Сергієві Семенову, а під час жіночих перегонів олімпійська чемпіонка Олена Підгрушна розділила «золото» і «срібло» з представницею молодшого покоління […]

Показати все

Для дому

Господарка
001_160
Полікує відвар вівса

Слизисті відвари рекомендується давати молодняку як легке проносне, це обволікаючий болезаспокійливий засіб, що зменшує запалення. Відвари обволікають слизову оболонку кишечника і цим перешкоджають усмоктуванню токсичних речовин, активізують його скорочування і підвищують виділення травних соків. 

Показати все

Різне

Показати все

Фоторепортажі

Показати все

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини