Вільне життя

Важливо

Економіка

Показати все

Технології

Показати все

Новини

Показати все

Політика

Показати все

Калина

 • Жіночі історії
  Непотрібна

  ЯКБИ ЦІЄЇ МИТІ В ЖЕНІ ЗАПИТАЛИ, ЧОГО ЇЙ НЕ ВИСТАЧАЄ ДЛЯ ПОВНОГО ЩАСТЯ, ВОНА, НЕ ВАГАЮЧИСЬ, ВІДПОВІЛА Б, ЩО НЕМАЄ В СВІТІ ЩАСЛИВІШОЇ ВІД НЕЇ. ХОЧА СТРАЖДАНЬ І ПОНЕВІРЯНЬ, ЯКИХ ЇЙ ДОВЕЛОСЯ ЗАЗНАТИ СВОГО ЧАСУ, ВИСТАЧИЛО Б НА КІЛЬКА ДОЛЬ…

 • Важливо
  «Не хочу бути сиротою»

  «БАБУСЮ, МИЛА МОЯ, РІДНЕНЬКА, — НЕВТІШНО ПЛАКАЛО БІЛЯВЕ ДІВЧАТКО. — СКАЖИ ДИРЕКТОРОВІ, ЩО Я НЕ ХОЧУ БУТИ СИРОТОЮ. Я НЕ СИРОТА. В МЕНЕ Є ТИ, ДІДУСЬ…» ДІВЧИНКА МІЦНО ПРИГОРНУЛАСЯ ДО БАБУСІ, А ТА ЛАГІДНО ГОЛУБИЛА ВНУЧКУ.

 • Важливо
  Тільки живи

  ЇЇ ІВАНКО САМ ВИРІШИВ, ЩО ПІДЕ ВОЮВАТИ. І ГАЛИНА ЗНАЛА, ЩО НЕМАЄ СЕНСУ ПЕРЕЧИТИ СИНОВІ. ЩЕ ЗМАЛКУ ВПЕРТОГО ХЛОПЦЯ БУЛО ВАЖКО У ЧОМУСЬ ПЕРЕКОНАТИ, ТЕПЕР — І ПОГОТІВ.

 • Важливо
  БАТЬКІВСЬКІ НАДІЇ

  НІЖНІ ПРОМЕНІ ВЕСНЯНОГО СОНЕЧКА ГРАЙЛИВО ПЕРЕЛИВАЛИСЯ НА СВІТЛИХ СТІНАХ ЦЕРКВИ, НЕМОВБИ ВКРИВАЮЧИ ЇХ ЛЕГКОЮ ПОЗОЛОТОЮ. УСМІХНЕНИЙ РАНОК, УМИТИЙ ЧИСТИМИ РОСАМИ, ВРОЧИСТО ЗУСТРІЧАВ ЛЮДЕЙ НА ПОРОЗІ ХРАМУ І ЛАСКАВО ЗАПРОШУВАВ У СВЯТКОВО ПРИБРАНЕ ПРИМІЩЕННЯ. ПАРАФІЯНИ ПРОХОДИЛИ І РОЗСІДАЛИСЯ НА ЛАВАХ. СТИХА ГОМОНІЛИ МІЖ СОБОЮ, ОЧІКУЮЧИ НА МОЛОДУ ПАРУ, КОТРА ТОГО ДНЯ МАЛА ВІНЧАТИСЯ.

Показати все

Спорт

Новини
Нові відзнаки всеукраїнської спартакіади

Протягом трьох тижнів розташований в Одесі дитячий центр «Молода гвардія» був ареною фінальних змагань XXIV Всеукраїнської спартакіади дітей з особливими потребами «Повір у себе». Юні фізкультурники з усіх куточків нашої держави визначили найсильніших у настільному тенісі, шахах, боротьбі, пляжному волейболі. 

Показати все

Для дому

Господарка
Полікує відвар вівса

Слизисті відвари рекомендується давати молодняку як легке проносне, це обволікаючий болезаспокійливий засіб, що зменшує запалення. Відвари обволікають слизову оболонку кишечника і цим перешкоджають усмоктуванню токсичних речовин, активізують його скорочування і підвищують виділення травних соків. 

Показати все

Різне

Важливо
Обережно: зелена загроза!

ЦЕ БАГАТОРІЧНА РОСЛИНА РОДИНИ ЗОНТИЧНИХ. ВОНА Є ЧУЖОЮ ДЛЯ УКРАЇНИ І ПОХОДИТЬ ІЗ КАВКАЗУ. ЗАВЕЗЕНИЙ ДО НАС БОРЩІВНИК СОСНОВСЬКОГО СТАНОВИТЬ ЗАГРОЗУ ЯК ДЛЯ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА, ТАК І ДЛЯ ЗДОРОВ’Я ЛЮДЕЙ.

Показати все

Фоторепортажі

Пісня стиглого колосу

ОЙ, У ПОЛІ ВІТЕР ВІЄ, А ЖИТО ПОЛОВІЄ… НА ХЛІБОРОБСЬКІЙ НИВІ, МАБУТЬ, НЕМАЄ ДРУГОРЯДНИХ ПЕРІОДІВ. ВЕСНЯНИЙ ДЕНЬ РІК ГОДУЄ. НА ЖНИВАХ ВТРАТИШ ДЕНЬ — НЕДОБЕРЕШ ВРОЖАЮ. ВОСЕНИ — ЩО КИНЕШ У ЗЯБЛЕВУ БОРОЗНУ, ТЕ Й УЛІТКУ ПОЖНЕШ. ТА ЧИ НЕ НАЙТРИВОЖНІШИЙ ДЛЯ ТРУДАРЯ-ЗЕМЛЕРОБА ТОЙ КОРОТКИЙ ПРОМІЖОК, КОЛИ ЖИТО ПОЛОВІЄ. ТОДІ НАЛИВАЄТЬСЯ, ТУЖАВІЄ ЩЕ М’ЯКИМИ ЗЕРНЯТАМИ […]

Показати все

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини