Вільне життя

Важливо

Економіка

Показати все

Технології

Показати все

Новини

Показати все

Політика

Показати все

Калина

 • Долі людські
  «Я решти не беру»

  — Дівчино, візьміть решту, це ваше, — і повновида червонощока продавчиня підсунула купку копійок до Зіни. Та, кивнувши червоно-вогняною гривкою, відмахнулася рукою і гордовито мовила:

 • Жіночі історії
  Прощання з минулим

  Надвечір’я… Сонце золотило осінні дерева, виблискувало своїм сяйвом, ніби прощаючись із днем. Ярослава Михайлівна відчинила вікно, залюбувалася красою надвечірнього неба, та, зітхнувши, сіла за директорський стіл, взялася за папери. Скільки їх тут! Реформа реформою, а папери залишилися. Писалося легко, можливо, тому, що син Сергій подзвонив з АТО, повідомив, що через тиждень буде вдома.

 • Важливо
  «Блискавка» розрядила конфлікт

  Ні, то не рецензія. І навіть не відгук на книжку, хоча вона, безумовно, заслуговує і того, й того. Це — коротка розповідь про те, як невеличка повість утримала мене від необдуманого кроку, що міг поламати долі двох дітей — мого сина та дівчини, в котру він закоханий. Першою юнацькою любов’ю…

Показати все

Спорт

Новини
Добре відпочити, набратися сил

Уже тиждень талановиті юні вихованці Тернопільської ОДЮСШ із літніх видів спорту перебувають на оздоровленні. Переможці і призери міських, обласних і всеукраїнських змагань з багатьох видів спорту відпочивають у борщівському оздоровчому таборі-пансіонаті «Лісова пісня». 

Показати все

Для дому

Показати все

Різне

Різне
Наймоторошніший храм у світі

Коли ви, мандруючи Чехією, опинитеся в Карловарському краю, то можете заїхати в село Лукову. У тамтешньому костелі Святого Георгія перед вашими очима постане направду ляклива картина.

Показати все

Фоторепортажі

Показати все

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини