Вільне життя

Адреси відпочинку

Драмтеатр Завітайте 27 травня на перегляд комедії К. Крьоца «Рятуйте, мене женять!» (мала сцена), а 28 травня — трагікомедії М. Лисака «Дитина в дарунок». Поч. о 19.00. Також 27 травня пройде фестиваль «Міні-міс Тернопіль-2017». Поч. о 18.00.

Показати все

Blog 2

Анонси
Адреси відпочинку

Драмтеатр Завітайте 27 травня на перегляд комедії К. Крьоца «Рятуйте, мене женять!» (мала сцена), а 28 травня — трагікомедії М. Лисака «Дитина в дарунок». Поч. о 19.00. Також 27 травня пройде фестиваль «Міні-міс Тернопіль-2017». Поч. о 18.00.

Важливо
ГОЛОВНІ МАТЧІ НЕ ЗІГРАНІ

НАЙГОЛОВНІШЕ ІЗ ЗАВДАНЬ КОЖНОГО СПОРТСМЕНА — ТРИМАТИ НА НАЛЕЖНОМУ РІВНІ СВОЮ ФІЗИЧНУ ФОРМУ. ВОНА І Є ТІЄЮ БАЗОЮ, НА ЯКІЙ МОЖНА ВДОСКОНАЛЮВАТИ ДОСЯГНЕННЯ. А ЩЕ СТИМУЛ — ПОСТІЙНА УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ. ПРАЦІВНИКИ АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ТЕРНОПІЛЬГАЗ» ЩОРІЧНО ПРОВОДЯТЬ ОБЛАСНІ СПАРТАКІАДИ. СТАЛОСЯ ТАК, ЩО З РЯДУ ОБ’ЄКТИВНИХ ПРИЧИН ГАЗОВИКИ ОБЛАСТІ ТОРІК НЕ ВИЙШЛИ НА ТРАДИЦІЙНІ СТАРТИ І, […]

Важливо
Читали?

ОЦІНКА ПРЕЗИДЕНТІВ. 16 травня Петро Порошенко підписав указ, яким увів в дію рішення РНБО про оновлення списку санкцій проти низки російських компаній, серед яких «Аерофлот», соцмережі «Вконтакте», «Одноклассники», компанія «Яндекс» тощо. Це рішення підтримав третій президент України Віктор Ющенко, заявивши, що блокування російських сайтів — це питання безпеки країни, а не дискусій про свободу слова. […]

Важливо
ЗА ГУМАННІСТЬ І МИЛОСЕРДЯ нагороджуватимуть орденом Святого Пантелеймона

Цього року започатковують громадську відзнаку за гуманність і милосердя — орден Святого Пантелеймона. Хоча нагорода вже має власну історію з 2009 року. Саме тоді Міністерство охорони здоров’я запровадило в Україні заохочувальну відзнаку «Хрест Пантелеймона Цілителя». Орден вручали за видатні особисті заслуги та сприяння розвиткові галузі охорони здоров’я і медичної науки, в благодійній, гуманістичній та громадській […]

Важливо
Повторюють…

Відколи закінчилася Друга світова, людство живе надією, що подібна трагедія не повториться. А з Москви пролунало: «Можемо повторити». На святкуванні чергової річниці перемоги Володимир Путін пригрозив усім, хто «випробовує Росію на міцність».

Важливо
НА ЧАТАХ БЕЗСМЕРТЯ

Минулого вівторка Україна відзначала День героїв. Скільки було їх у стражденного народу упродовж століть на шляху до волі, незалежності, утвердження своєї державності? Сотні, тисячі, бо кожний історичний період, кожний крутий поворот її неустанного поступу, народжував свої яскраві особистості, які ставали народними героями, залишалися у пам’яті людей і в легендах. Але устократ більше тих, безіменних, хто […]

Важливо
Переможці творчого конкурсу «День вишиванки»

Працівники Тернопільської обласної служби зайнятості активно долучилася до акції «Всесвітній день вишиванки», який відбувся 18 травня 2017 року. У її рамках було проведено й творчий конкурс «День вишиванки». І от нещодавно конкурсна комісія підбила його підсумки.

Важливо
Квест «Profi Land» провели фахівці Лановецького РЦЗ в Нападівській ЗОШ

Профорієнтаційний квест «PROFI LAND» провели фахівці Лановецького районного центру зайнятості в Нападівській загальноосвітній школі. Відповідно до вікових категорій учасників фахівці РЦЗ працювали в ігрових зонах (станціях), що мали назву певного напрямку роботи: «Я пізнаю себе», «Я і майбутня професія», «Професійні мрійники».

Важливо
На Тернопільщині служба зайнятості працевлаштувала 106 осіб з інвалідністю

З початку цього року послугами служби зайнятості Тернопільщини скористалися 620 осіб з обмеженими можливостями. Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Василь Олещук.

Важливо
До уваги шахістів!

Традиційний Літній кубок зі швидких шахів серед передплатників газети «Вільне життя плюс» знову сурмить збір. Цьогорічний турнір призначено на неділю, 11 червня. 

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Новини

Підписка на новини