Вільне життя

Сподіваються на чуйність кожного з нас

У полудень жовтня світ традиційно відзначив День білої тростини. Не обминули цю дату й на Тернопіллі. Урочистості відбулися у культурно-мистецькому центрі «Дозвілля» Тернопільського навчально-виробничого підприємства Українського товариства сліпих.

Показати все

Blog 3

Новини
mb 003
Сподіваються на чуйність кожного з нас

У полудень жовтня світ традиційно відзначив День білої тростини. Не обминули цю дату й на Тернопіллі. Урочистості відбулися у культурно-мистецькому центрі «Дозвілля» Тернопільського навчально-виробничого підприємства Українського товариства сліпих.

Медицина
transplantaciya-pochki-1728x800_c
Потрібен новий закон про трансплантацію

Нещодавно Тернопіль відвідав генеральний директор державної установи «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України» Борис Тодуров. Відомий кардіохірург поспілкувався із чиновниками і торкнувся проблем української медицини.

Важливо
1c94dd4cef855fa67d073ba87af12daa
Ангелам світла з Небесної Сотні

На Покрову Пресвятої Богородиці Україна вшановувала своє воїнство. Від козацьких часів до УПА, від УПА — до наших днів. Адже в це світле релігійне свято ми віддаємо шану Українському козацтву, відзначаємо річниці створення Української повстанської армії, а останніми роками — це ще й День захисника України.

Важливо
0212
Новинки «Літературного Тернополя»

Завершальне у нинішньому році число часопису відкриває продовження печального мартирологу — переліку земляків, полеглих у російсько-українській війні на сході нашої держави. Тему продовжує вірш уродженки Ланівців, а нині мешканки Мадрида (Іспанія) Валентини Гуменюк «Будь навік благословенна», що вже став піснею, яку виконує Леся Горлицька. У розділі «Політика» — стаття Василя Неручка з Ланівців «Історичні корені […]

Важливо
maxresdefault
Запрацювала бібліотека-центр «Коронації слова»

Сучасні бібліотеки в Тернополі мають цікаве обличчя. Наприклад, книгозбірня №2 стала бібліотекою-музеєм «Літературне Тернопілля», №3 — бібліотекою Дитячої творчості, №4 — «Етно-центром» тощо. В рамках «Бібліофесту-VI» книгозбірня №4 для дітей, що на вул. Лепкого, 6, буде першою в Україні бібліотекою-центром «Коронації слова».

Важливо
DSC04172
Андрій Макаревич співав у Львові

Україною гастролює легендарна російська рок-група «Машина времени». Концерти відбудуться у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі. Минулого понеділка і вівторка Андрія Макаревича з гуртом і програмою «Лучшее» приймав Львів.

Анонси
DSC_0844
Адреси відпочинку

Драмтеатр Завітайте в суботу, 22 жовтня, на перегляд музичної комедії І. Котляревського «Наталка Полтавка». 23 жовтня вашій увазі музична комедія С. Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм», 26 жовтня — героїчна трагікомедія П. Ар’є «Слава героям», а 27 жовтня — драма І. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я». Поч. о 19.00. Для дітей актори 23 жовтня зіграють казку Б. Мельничука […]

Поради
7234
Конфіскація житла за борги

Проживаю у власній квартирі. Іншого житла я не маю. Останнім часом хворію і змушений тратитися на лікування. У зв’язку з цим у мене виникла заборгованість зі сплати житлово-комунальних послуг. Чи можуть конфіскувати мою квартиру за такі борги? ПЕТРО В. м. Тернопіль.

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини