Вільне життя

Важливо

Економіка

Показати все

Технології

Показати все

Новини

Показати все

Політика

Показати все

Калина

 • Важливо
  Сестри

  Коли Ігорева мама довідалася, що від нього завагітніла Григоркова Любця — відразу спровадила сина до армії. Бо ж молодий іще зовсім. Куди йому одружуватися? Навіщо зав’язувати хлопцеві світ пелюшками? Та й невідомо ще, чи то Ігоркова робота. Мало з ким тягалася дівка. Так себе виправдовувала Ольга, хоча серцем відчувала, що Ігор винен. Та й Любка […]

 • Важливо
  «Просто стала вічною зорею»

  Післязавтра, 24 серпня, у 27-й День Незалежності України, багаторічній ведучій нашої «Калини» Людмилі Овсянній виповнилося б 70. Тільки сімдесят… Ще могла б не тільки жити, а й творити свої нескінченні жіночі історії. Але невблаганний третій інсульт вирвав її з наших лав ще п’ятнадцять літ тому — у розквіті життя і таланту.

 • Важливо
  Увага: підсумки конкурсу! «Жіночі історії» тривають!

  Напередодні дня народження багаторічної ведучої «Калини» світлої пам’яті Людмили Овсянної ми традиційно підбиваємо підсумки конкурсу пам’яті цієї журналістки «Жіночі історії».

 • Важливо
  Господар своєї долі

  Доля-мачуха пристала до нього відразу після народження, ще в першій купелі. Замість батьківських колискових співала над його колискою журливих пісень. Напівсирітське життя з пелюшок навчило маленького Толика знати ціну окрайця черствого хліба, берегти його. Бо ж матір-одиначка боролася зі злиднями, як могла. Колгоспний трудодень був убогим і важким. Рятувала сім’ю бабуся Ганя, котру цілий рік […]

Показати все

Спорт

Новини
Фестиваль дитячого спорту

Приурочений до Дня фізичної культури та спорту «Тиждень спорту» порадував чималою кількістю дитячих масових стартів. Юні фізкультурники із задоволенням узяли участь у всеукраїнському дитячому фестивалі «Спорт для всіх у парках і скверах», що його провів на Тернопільщині обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». 

Показати все

Для дому

Головне
Комунальники роз’яснили тернополянам, звідки в останніх борги за тепло

Після завершення минулого опалювального сезону чимало тернополян почали звертатися зі скаргами на появу боргів за послуги з теплопостачання, а також гарячу воду. В комунальному підприємстві «Тернопільміськтеплокомуненерго» роз’яснили ситуацію.        

Показати все

Різне

Анонси
Сто років історії Чехії у коміксах покажуть тернополянам

27 вересня о 16:00 у тернопільській галерії “Бункермуз” розпочнеться відкриття виставки “Тим часом в іншому місці … / Століття чеського коміксу”.  На відкритті експозиції буде присутня культурна аташе посольства Чехії Люціє Ржегорнікова.

Показати все

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини