Вільне життя

Важливо

Економіка

Показати все

Технології

Показати все

Новини

Показати все

Політика

Показати все

Калина

 • Жіночі історії
  Прощання з минулим

  Надвечір’я… Сонце золотило осінні дерева, виблискувало своїм сяйвом, ніби прощаючись із днем. Ярослава Михайлівна відчинила вікно, залюбувалася красою надвечірнього неба, та, зітхнувши, сіла за директорський стіл, взялася за папери. Скільки їх тут! Реформа реформою, а папери залишилися. Писалося легко, можливо, тому, що син Сергій подзвонив з АТО, повідомив, що через тиждень буде вдома.

 • Важливо
  «Блискавка» розрядила конфлікт

  Ні, то не рецензія. І навіть не відгук на книжку, хоча вона, безумовно, заслуговує і того, й того. Це — коротка розповідь про те, як невеличка повість утримала мене від необдуманого кроку, що міг поламати долі двох дітей — мого сина та дівчини, в котру він закоханий. Першою юнацькою любов’ю…

 • Долі людські
  Зізнання Міккі Мауса

  Після кількох років сімейного життя настають будні та рутина. І коли здається, що любов пройшла, він згадує той день, коли вперше осмілився зізнатися їй у коханні. Ці спогади допомагають освіжити стосунки щоразу, коли їм з дружиною здається, що вони втомились одне від одного.

Показати все

Спорт

Важливо
«Олімпійський день» у Тернополі

Найближчої неділі, 24 червня, на тернопільців і гостей міста очікує неймовірне спортивне дійство. Починаючи з 16-ї години, в парку культури і відпочинку імені Т. Г. Шевченка проходитиме «Олімпійський день». 

Показати все

Для дому

Показати все

Різне

Новини
За права дітей повинні боротися батьки

У Тернополі відбувся інформаційний семінар для батьків, що виховують дітей з інвалідністю, за участю Лариси Татаринової. Столична гостя — членкиня правління громадської організації «Ліга соціальних працівників м. Києва», заступниця директора — очільниця відділу соціальної роботи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Солом’янського району Києва. Проте багатьом громадянам пані Лариса відома передусім як людина, […]

Показати все

Фоторепортажі

Показати все

46001
м.Тернопіль
вул.Гетьмана Сагайдачного,9,
+38 0352 235 461
Email: webmaster@vilne.org.ua

Підписка на новини