Голуби — перлина Галичини | Друк |
П'ятниця, 04 вересня 2009 11:45

Хобі

 У Тернополі засновано регіональну громадську організацію голубівників та птахівників-любителів — клуб «Фенікс», президентом якого є Богдан Миколайович Якубовський. Організація створена для популяризації голубівництва та птахівництва в регіоні, заохочення молоді, захисту членів клубу.

Днями в торговому комплексі «Галицький ринок» відбулася регіональна виставка декоративних голубів, курей різних порід та інших видів птиці «Голуб — перлина Галичини». Відвідати захід на терени нашого краю завітали птахівники-професіонали з Херсонщини, Закарпаття, Донеччини, Львівщини, Вінниччини, Рівненщини, Чернігівщини, Івано-Франківщини та інших областей.

На виставці, крім голубів, були рідкісні породи папуг, курей та кролів. Відвідувачі могли не лише помилуватися ними, а й придбати собі нового улюбленця. Ціна голуба становила від 200 до 2000 гривень.

В експозиції виставки можна було побачити більше 30 різноманітних порід голубів. Досвідчені птахівники охоче розповідали про своїх пернатих улюбленців.

Григорій Митлович із Львівщини вирощує голубів уже 30 років. У нього є декоративні домінікани, віденські. Каже, що ці породи голубів виведені жителями Львівщини на початку ХІХ століття.

— Хто допомагає вам доглядати голубів?

— У мене двоє синів. Нещодавно старший захопився голубами. Дуже хочемо стати членами клубу «Фенікс».

— Як ставиться до цього ваша дружина?

— Спочатку сварилася (сміється. — Авт.). Адже весь час був зайнятий голубами. Але з часом змирилася. Навіть коли я із синами відпочивав на морі, то вона доглядала за пернатими. Інколи мене дражнить — каже: «Григорію, ти куди? До третього сина?»

— Важко доглядати за голубами, кошти потрібні?

— Багато роботи. Не важко, коли любиш свою працю. А вартість корму для голубів — від 1 до 10 гривень за кілограм. Крім того, ще потрібні різні вітаміни...

Найкращі голубівники та експерти визначили переможців. Перше місце посіли Ігор Когут, Петро Прокопів, Сергій Ковальчук, Андрій Ногас, Едуард Біндас, Олександр Ліщинський, Володимир Пиріг, Іван Кузь, Зіновій Куцин, Микола Гусєв. Переможців нагородили грамотами, подяками та дипломами.

Уляна КОРОПЕЦЬКА.

«Вільне життя плюс», №71 (15079) від 04.09.2009 р.


Loading...
 

Додати коментар

Коментарі з нецензурною лексикою та неетичними висловлюваннями, без тексту (з одними лише смайликами) чи з рекламними повідомленнями будуть видалені!


Захисний код
Оновити

ПОШУК ПО САЙТУ

ВХІД / РЕЄСТРАЦІЯ

(Реєстрація тільки для передплатників електронної газети. Детальніше)

«ДОМАШНЯ ГАЗЕТА» №24

ДЛЯ КОЛЕКЦІОНЕРІВ

Нумізматичний форум RAND

Online журнал «Про Тернопіль» proternopil.te.ua

Територіальні органи ДФС у Тернопільській області

Планета взаємодопомоги

ж. «ТЕРНОПІЛЬ»

ПОГОДА


Погода в Україні
«Вільне життя плюс», 2009-2015.