На Тернопільській митниці новий начальник | Друк |
Вівторок, 14 січня 2014 09:44

Ротація кадрів

Наказом Міністерства доходів і зборів України від 31 грудня 2013 р. новим начальником Тернопільської митниці Міндоходів призначено Юрія Олександровича Стороженка. Про це повідомили в інформаційно-комунікаційному відділі головного управління Міндоходів в області.

До цього Юрій Стороженко працював заступником начальника Львівської митниці Міндоходів.

Народився він 19 листопада 1971 р. у Борисполі Київської області. В 1995 р. закінчив Київський військовий інститут управління та зв’язку, в 2007-му — Національну академію державного управління при Президентові України, магістр державного управління. Із 1996-го по 2010 р. обіймав різні посади на приватних та державних підприємствах.

У травні 2010-го Юрій Стороженко призначений на посаду заступника начальника головного управління з питань цивільного захисту та мінімізації наслідків чорнобильської катастрофи головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій України. Згодом — заступник начальника з питань організаційної роботи та фінансово-господарської діяльності головного управління цього міністерства. З листопада 2011-го по червень 2012 р. служив в органах і підрозділах цивільного захисту головного територіального управління згаданого міністерства. А в червні 2012 р. призначений на посаду головного спеціаліста-експерта відділу товарознавчої експертизи промислових товарів служби товарознавчої, інженерно-технічної та криміналістичної експертизи Центрального митного управління лабораторних досліджень і експертної роботи.

У липні 2012 року наказом Держмитслужби України Юрій Стороженко призначений на посаду заступника начальника митного поста «Краковець» Львівської митниці. А з листопада — заступник начальника Чопської митниці. З червня по грудень 2013 р. — заступник начальника Львівської митниці Міндоходів.

Валентина ДЕВЛИШ.

«Вільне життя плюс», №2 (15530) від 8.01.2014 р.


Loading...
 

Додати коментар

Коментарі з нецензурною лексикою та неетичними висловлюваннями, без тексту (з одними лише смайликами) чи з рекламними повідомленнями будуть видалені!


Захисний код
Оновити

ПОШУК ПО САЙТУ

ВХІД / РЕЄСТРАЦІЯ

(Реєстрація тільки для передплатників електронної газети. Детальніше)

Запрошуємо шахістів!

ТУРНІРИ ШАНУВАЛЬНИКІВ НАШОЇ ГАЗЕТИ ВІДБУДУТЬСЯ
В ЛИСТОПАДІ

«Вільне життя плюс» проведе в листопаді чергове змагання з шахів серед своїх передплатників. Гратимуть юні шахісти віком до 14 років.

Для участі в турнірі треба пред’явити квитанцію або її копію на передплату дворазового випуску «ВЖ плюс» (індекс 98706) на весь 2015 рік. Якщо хтось із певних причин не зміг передплатити завчасно, то може це зробити безпосередньо перед змаганням. Вартість річної передплати - 150 грн, з поштовим оформленням - 155.

На партію кожному шахістові даватиметься 15 хвилин. Діти передплатників змагатимуться у суботу, 22 листопада, в прес-клубі «ВЖ плюс» (м. Тернопіль, вул. Гетьмана Сагайдачного, 9, п’ятий поверх).

Початок турнірів — о 10 год.

На переможців чекають призи
і грошові винагороди.

Довідки за тел. 23-54-76
і 23-54-61.

ДЛЯ КОЛЕКЦІОНЕРІВ

Нумізматичний форум RAND

«ДОМАШНЯ ГАЗЕТА» №47

Online журнал «Про Тернопіль» proternopil.te.ua

Головне управління Міндоходів у Тернопільській області

Планета взаємодопомоги

ж. «ТЕРНОПІЛЬ»

ПОГОДА


Погода в Україні
«Вільне життя плюс», 2009-2014.