На Тернопільській митниці новий начальник | Друк |
Вівторок, 14 січня 2014 09:44

Ротація кадрів

Наказом Міністерства доходів і зборів України від 31 грудня 2013 р. новим начальником Тернопільської митниці Міндоходів призначено Юрія Олександровича Стороженка. Про це повідомили в інформаційно-комунікаційному відділі головного управління Міндоходів в області.

До цього Юрій Стороженко працював заступником начальника Львівської митниці Міндоходів.

Народився він 19 листопада 1971 р. у Борисполі Київської області. В 1995 р. закінчив Київський військовий інститут управління та зв’язку, в 2007-му — Національну академію державного управління при Президентові України, магістр державного управління. Із 1996-го по 2010 р. обіймав різні посади на приватних та державних підприємствах.

У травні 2010-го Юрій Стороженко призначений на посаду заступника начальника головного управління з питань цивільного захисту та мінімізації наслідків чорнобильської катастрофи головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій України. Згодом — заступник начальника з питань організаційної роботи та фінансово-господарської діяльності головного управління цього міністерства. З листопада 2011-го по червень 2012 р. служив в органах і підрозділах цивільного захисту головного територіального управління згаданого міністерства. А в червні 2012 р. призначений на посаду головного спеціаліста-експерта відділу товарознавчої експертизи промислових товарів служби товарознавчої, інженерно-технічної та криміналістичної експертизи Центрального митного управління лабораторних досліджень і експертної роботи.

У липні 2012 року наказом Держмитслужби України Юрій Стороженко призначений на посаду заступника начальника митного поста «Краковець» Львівської митниці. А з листопада — заступник начальника Чопської митниці. З червня по грудень 2013 р. — заступник начальника Львівської митниці Міндоходів.

Валентина ДЕВЛИШ.

«Вільне життя плюс», №2 (15530) від 8.01.2014 р.


Loading...
 

Додати коментар

Коментарі з нецензурною лексикою та неетичними висловлюваннями, без тексту (з одними лише смайликами) чи з рекламними повідомленнями будуть видалені!


Захисний код
Оновити

ПОШУК ПО САЙТУ

ВХІД / РЕЄСТРАЦІЯ

(Реєстрація тільки для передплатників електронної газети. Детальніше)

УВАГА!

ХТО МРІЄ СТАТИ ЖУРНАЛІСТОМ?

Газета «Вільне життя плюс» і кафедра журналістики Тернопільського національного педагогічного університету
ім. В. Гнатюка оголошують набір слухачів до школи молодого журналіста при редакції нашої газети. Перше заняття відбудеться в неділю, 26 жовтня (початок об 11 годині), за адресою: прес-клуб «ВЖ плюс», вул. Гетьмана Сагайдачного, 9, м. Тернопіль.

Зарахування слухачів — на підставі квитанції про передплату дворазового випуску нашої газети на 2015 рік. Заняття триватимуть до травня наступного року. Слухачі школи прослухають курс лекцій із практичної журналістики, зустрінуться з провідними журналістами місцевих ЗМІ, опанують навички написання газетних текстів різних жанрів. Кращі роботи публікуватимуться на шпальтах «ВЖ плюс», а найсумлінніші слухачі отримають рекомендації для вступу на відділення журналістики. За детальнішою інформацією телефонуйте на 25-26-28, 23-54-61 чи пишіть на адресу lilylis@mail.ru.

ДЛЯ КОЛЕКЦІОНЕРІВ

Нумізматичний форум RAND

«ДОМАШНЯ ГАЗЕТА» №42

Online журнал «Про Тернопіль» proternopil.te.ua

Головне управління Міндоходів у Тернопільській області

Планета взаємодопомоги

ж. «ТЕРНОПІЛЬ»

ПОГОДА


Погода в Україні
«Вільне життя плюс», 2009-2014.