Лебедина вірність | Друк |
Середа, 28 квітня 2010 10:05

Долі людські

Мабуть, кожен із нас бачив лебедів… Ось і мені поталанило. Довго милувалася ними, адже це найпрекрасніші птахи. Вони дуже ніжні, вірні, турботливі. Дивилася на них — і пригадала бабусину розповідь про лебедину вірність. Ішлося в ній про молоду пару лебедів. Вони шукали місце, де б звити гніздо. Хотіли потоваришувати з іншими птахами та оселитися біля них на озері. Але місця було обмаль. Зав’язалася бійка зі старшою парою. Молодий лебідь зі своєю лебідкою все ж змушені були поступитися й покинути озеро. Вони ледь-ледь долетіли до болота. Там оселилися.

Лебідка весь час доглядала пораненого друга. Пара жила в любові, злагоді й турботі одне про одного. Згодом у них з’явилися лебедята. Здавалося б, усе добре, та лисиця давно нагострила зуби на птахів. Якось вона хитрістю вполювала лебедя. Допоки лебідка шукала свого коханого, руда поласувала лебедятами… Від горя лебідка піднялася високо в небо, глянула востаннє на місце, де була щаслива, і, склавши крила, кинулася каменем додолу… Вона померла, бо не вміла та не хотіла жити без своєї сім’ї.

...Лебеді ладні віддати життя задля своїх рідних. Чимось вони нагадують мені наших бабусь, котрі піклуються про нас та здатні задля нашого щастя, радості пожертвувати навіть власним життям. Я пишаюся, що в мене є такі бабусі: турботливі, щирі, люблячі та найкращі в світі.

Тетяна ВОВК.

м. Бережани.

«Вільне життя плюс», №31 (15143) від 28.04.2010 р.


Loading...
 

Додати коментар

Коментарі з нецензурною лексикою та неетичними висловлюваннями, без тексту (з одними лише смайликами) чи з рекламними повідомленнями будуть видалені!


Захисний код
Оновити

ПОШУК ПО САЙТУ

ВХІД / РЕЄСТРАЦІЯ

(Реєстрація тільки для передплатників електронної газети. Детальніше)

УВАГА!

ХТО МРІЄ СТАТИ ЖУРНАЛІСТОМ?

Газета «Вільне життя плюс» і кафедра журналістики Тернопільського національного педагогічного університету
ім. В. Гнатюка оголошують набір слухачів до школи молодого журналіста при редакції нашої газети. Перше заняття відбудеться в неділю, 26 жовтня (початок об 11 годині), за адресою: прес-клуб «ВЖ плюс», вул. Гетьмана Сагайдачного, 9, м. Тернопіль.

Зарахування слухачів — на підставі квитанції про передплату дворазового випуску нашої газети на 2015 рік. Заняття триватимуть до травня наступного року. Слухачі школи прослухають курс лекцій із практичної журналістики, зустрінуться з провідними журналістами місцевих ЗМІ, опанують навички написання газетних текстів різних жанрів. Кращі роботи публікуватимуться на шпальтах «ВЖ плюс», а найсумлінніші слухачі отримають рекомендації для вступу на відділення журналістики. За детальнішою інформацією телефонуйте на 25-26-28, 23-54-61 чи пишіть на адресу lilylis@mail.ru.

ДЛЯ КОЛЕКЦІОНЕРІВ

Нумізматичний форум RAND

«ДОМАШНЯ ГАЗЕТА» №42

Online журнал «Про Тернопіль» proternopil.te.ua

Головне управління Міндоходів у Тернопільській області

Планета взаємодопомоги

ж. «ТЕРНОПІЛЬ»

ПОГОДА


Погода в Україні
«Вільне життя плюс», 2009-2014.