В обласному центрі представили проект «Вихідні у Тернополі».
Щоправда, йдеться про вихідні не тільки в обласному центрі, а й в різних точках краю. Проект розробили представники Туристично-інформаційного центру Тернополя.
Екскурсії відбуватимуться у вихідні — на суботу заплановані виїзні мандрівки, у неділю – обласним центром.
План заходів розробили аж до кінця року. Всі екскурсії унікальні, вестимуть їх професійні гіди. Теми найрізноманітніші — розкажуть про Тернопіль містичний, гастрономічний, сакральний, архітектурний; що ж до виїзних екскурсій – запрошують подивитись на Ялівець, Чортків, Вишівець та інші точки області під новим кутом.
На презентації наголосили: екскурсії розроблені не тільки для туристів з інших міст, а й для місцевих. Вони покликані показати, що багато цікавого, ексклюзивного та непізнаного у нас під носом.
До речі, перші екскурсії відбудуться вже на ці вихідні – на суботу запланована екскурсія закритими місцями та новими експозиціями Збаража та Вишнівця, на неділю — прогулянка старомістям та підземеллями Тернополя.
Деталі та розклад екскурсій розміщені на сайті ТІЦ’у.
Фото авторки