Погашають податкові борги

Погашають податкові борги

Упродовж січня–лютого 2019 року 317 юридичних осіб, які допустили податковий борг на початок року, скоротили його на 59,3 мільйона гривень, а повністю сплатили заборгованість 228 суб’єктів господарювання на суму 53,8 мільйони гривень. Про це повідомили в головному управлінні ДФС у Тернопільській області.

Внаслідок погашення податкового боргу зведений бюджет поповнився на 7,4 мільйона гривень, що на 2,1 мільйона більше, ніж у торішньому аналогічному періоді. До державного бюджету боржники спрямували 6,6 мільйона гривень, що на 3,6 мільйона більше двох торішніх місяців.

Із початку року фахівці фіскальної служби направили до суду п’ятнадцять звернень щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок стягнення готівкових (безготівкових) коштів на суму податкового боргу в 10,3 мільйона гривень. Уже задоволено п’ять із них на суму 1,2 мільйона. Задля стягнення активів фізичних осіб через органи державної виконавчої служби до суду також направили 3 позови. Заявлена у них сума податкового боргу склала 1,8 мільйона гривень.

Від реалізації безхазяйного майна до зведеного бюджету надійшли 291,5 тисячі гривень, що на 46,3 тисячі більше, ніж торік в аналогічному періоді. З них державний бюджет отримав 53,8 тисячі гривень, що майже вдвічі більше показника січня-лютого 2018 року. А місцеві — 237,7 тисячі гривень. Це на 16,4 тисячі більше, ніж торік.

Фото сектору комунікацій ГУ ДФС у Тернопільській області