Не піддавайтесь на провокації

Не піддавайтесь на провокації

На Тернопільщині знову активізувалися шахраї. Вдаючи посадових осіб територіальних органів ДПС у Тернопільській області, телефонують до керівників підприємств, підприємців і вимагають матеріальної вигоди.

Зокрема, неабияку активність зловмисників зафіксовано днями в Бережанах. Невідомі особи телефонують до платників податків із номера (098)645-25-56, звертаючись із проханням надати фінансову допомогу.

У головному управлінні ДПС у Тернопільській області вкотре наголосили, що службові особи податкової служби жодних вказівок збирати гроші від свого імені чи від імені довірених осіб не давали та давати не можуть.

Проте, як свідчить практика, частина громадян та суб’єктів підприємницької діяльності не перевіряють достовірності інформації і надають грошові кошти зловмисникам, які представляються службовими особами податкового відомства, чим викликають недовіру, кидають тінь, а також негативно впливають на честь та ділову репутацію працівників Державної податкової служби загалом.

Тому в ГУ ДПС у Тернопільській області закликають платників бути обачними й не піддаватися на провокації. У випадку отримання інформації про такі пропозиції, вчинення протиправних дій від імені нібито працівників органів ДПС негайно повідомляйте відповідний підрозділ Національної поліції за номером телефону 102 або телефонуйте до антикорупційного сервісу ДПС України «Пульс» за номером телефону (0800)501-007, напрямок «4».

Фото сектору комунікацій ГУ ДПС у Тернопільській області