На підвищення обороноздатності країни

На підвищення обороноздатності країни

Інформація головного управління ДПС у Тернопільській області. Впродовж п’яти місяців 2022 року платники податків Тернопільської області на підвищення обороноздатності країни перерахували до державного бюджету 160,3 мільйона гривень військового збору.

«Порівняно з торішніми січнем-травнем надходження платежу зросли на 25,4 мільйона гривень або на 19 відсотків. Додатково ж від наших краян військо отримало 4,7 мільйона гривень, оскільки індикативні показники виконано на 103 відсотки», — розповів начальник головного управління ДПС у Тернопільській області Михайло Яцина.

У травні цього року жителі області сплатили 37,4 мільйона гривень «патріотичного» платежу. Відтак надходження на зміцнення обороноздатності армії від них зросли на 9,1 мільйона гривень порівняно з минулим роком та на 3,3 мільйона більше, ніж очікувалося.

«Вважаю за доречне наголосити, що військовий збір справляється із доходів, які відповідно до податкового законодавства оподатковуються податком на доходи фізичних осіб. Зокрема, до них належать заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, винагороди, орендна плата, виплата дивідендів, купівля-продаж рухомого і нерухомого майна тощо. Відтак кожен, хто легалізовує свої доходи, чесно декларує їх та офіційно працює, долучається до фінансового забезпечення нашого війська», — наголосив Михайло Яцина.

Фото пресслужби ГУ ДПС у Тернопільській області