На підвищення обороноздатності країни

На підвищення обороноздатності країни

За сім місяців цього року платники податків Тернопільської області перерахували до державного бюджету 246,7 мільйона гривень військового збору. Порівняно з торішніми січнем-липнем надходження на підвищення обороноздатності країни зросли на 46,1 мільйона гривень або на 23 відсотки.

Як зазначив начальник головного управління ДПС у Тернопільській області Михайло Яцина, лише у липні цього року жителі області сплатили 37,4 мільйона гривень «патріотичного» платежу. Відтак надходження на зміцнення обороноздатності армії від них порівняно з минулим роком зросли на 8,5 мільйона гривень.

«Військовий збір справляється із доходів, які відповідно до податкового законодавства оподатковуються податком на доходи фізичних осіб. До них належать заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, винагороди, орендна плата, виплата дивідендів, купівля-продаж рухомого і нерухомого майна тощо. Відтак кожен, хто легалізує свої доходи, чесно декларує їх та офіційно працює, долучається до фінансового забезпечення нашого війська», — додав Михайло Яцина.

Фото пресслужби ГУ ДПС у Тернопільській області