Олімпійському роду нема переводу

Олімпійському роду нема переводу

Учора, 17 серпня, представники місцевого осередку Національного олімпійського комітету України в Тернопільській області завітали з проєктом #OlimpicLAB! до Хоростківської ДЮСШ імені М. І. Підодвірного. Урочиста зустріч відбулася з нагоди успішного виступу двох вихованців навчального спортивного закладу Аліни і Віталія Дадерків на юнацьких чемпіонатах Європи з важкої атлетики у двох вікових групах.

У суперечці дівчат віком до п’ятнадцяти років, чия вага не перевищує 55 кілограмів, за честь України на міжнародній спортивній арені гідно постояла Аліна Дадерко. Не тільки завоювала титул чемпіонки Європи за сумою двоєборства, а й удостоєна «золота» за найкращий результат у ривку і «срібла» — за виступ у поштовху.

Натомість її старший брат Віталій Дадерко під час баталій сімнадцятирічних атлетів, фінішувавши у двоєборстві відразу за призерами, зумів вибороти срібну медаль у ваговій категорії до 73 кілограмів за підсумками виступу в окремій вправі — ривку. Тож обоє цілком заслужено стали учасниками вже згаданого проєкту Національного олімпійського комітету України разом із першим заступником голови місцевого осередку НОК України у Тернопільській області Віталієм Ігнатенком та стипендіатом осередку Олександром Хомою. І разом із представниками місцевого осередку реалізували модуль «Гендерна рівність», який покликаний ознайомити молодь із рівними можливостями юнаків і дівчат у великому спорті. Юні чемпіони розповіли присутнім про свій шлях до спортивних вершин, надихнули, будемо сподіватися, малечу до продовження активних занять улюбленим видом спорту не зважаючи на вік чи стать.

На завершення ж спортивного свята відбулося нагородження Аліни і Віталія Дадерків у номінації «Олімпійська надія Тернопільщини». Герої європейської першості отримали на згадку символічні подарунки із символікою НОКу України та листи щастя, які, без сумніву мотивуватимуть їх на вагомі нові здобутки.

Усі учасники проєкту #OlimpicLAB! теж отримали корпоративні подарунки. Звісно, із побажаннями не менш вагомих успіхів у спорті.

 На фото: під час зустрічі у Хоростківській ДЮСШ імені М. І. Підодвірного.

Фото із соціальних мереж