Скористалися правом на податкову знижку

Скористалися правом на податкову знижку

Задля отримання податкової знижки громадяни Тернопільської області задекларували 56,7 мільйона гривень витрат. При цьому своїм правом на повернення надмірно сплаченого податку вже скористалися 2833 особи.

Найчастіше підставою для податкової знижки жителів Тернопільщини є витрати на навчання. Так, понад 81 відсоток декларантів (2312 осіб) заявили про це, зазначивши, що витратили торік на здобуття освіти 38,5 мільйона гривень. Сплата страхових внесків за договорами довгострокового страхування життя дала право на повернення податку 479 декларантам, а оплата відсотків за іпотечними кредитами — 23 нашим краянам. Про витрати на сплату видатків на будівництво (придбання) доступного житла інформували двоє громадяни. Ще чотири особи задекларували витрати у зв’язку з переобладнанням транспортних засобів. Оплата допоміжних репродуктивних технологій та усиновлення дітей дали право на податкову знижку тринадцяти декларантам.

Після перерахунків громадянам нараховано до повернення 10,2 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб, з яких 4,1 мільйона або 40 відсотків декларанти вже отримали.

Фото пресслужби ГУ ДПС у Тернопільській області